دانلود ویرایشگر عکس قدرتمند InstaSize 3.9.9 – اندروید

InstaSize ویرایشگر قدرتمند تصاویر می باشد که بسیاری از ویژگی ها و فیلترهای شگفت انگیز را در اختیار کاربران قرار می دهد و شما می توانید با دانلود InstaSize از قابلیت های برنامه استفاده نمایید. این برنامه امکان ویرایش قدرتمند تصاویر را برای شما فراهم خواهد کرد و می توانید اثرات شگفت انگیز فیلترهای این برنامه را در تصاویر خودتان مشاهده خواهید نمود. تقریبا تمامی فیلترهای برنامه طوری می باشد که بتوانید آنها را ویرایش کرده و بر اساس سلیقه خودتان آنها را بهینه سازی نمایید. طرح و ویژگی های برنامه به طور قدرتمندی روی تصاویر اعمال شده و می تواند زیبایی خاصی را به تصاویر اعمال نماید. این برنامه می تواند خروجی را ایجاد نماید که برای عکس های شبکه اجتماعی اینستاگرام عالی می باشد و می تواند سایز متناسب با آن را برای شما ایجاد نماید.

با دانلود InstaSize می توانید به طرز سریعی ویرایش های خود را انجام داده و تنها با چند کلیک ساده اثرات افکت ها را روی تصاویر خودتان اعمال نمایید. برنامه می تواند به صورت حرفه ای نیز افکت ها را برای شما قابل ویرایش نماید تا بتوانید تغییرات حرفه ای را روی آنها اعمال کرده و ذخیره نمایید. شما می توانید تا با استفاده از این برنامه طرح های مختلفی را روی تصاویر قرار داده و به طور مستقیم به ویرایش و استفاده از طرح های آماده و پرطرفدار بپردازید. برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود InstaSize از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

InstaSize-Cover

InstaSize-Screenshot

info

* InstaSize-Photo Editor is a powerful photo editor with many amazing effects and filters !

* A very comprehensive photo editor and pretty much everything you could ever want to do on your phone!

* There are so many effects, layout and features to apply to your photos!

* InstaSize-Photo Editor is a fun and powerful photo editor that lets you quickly be pro, even if you’ve never edited a photo before

Changelog :

In this update, we’ve added three new filter packs:

Classic, Heritage and Daybreak Collection. The three packs are available to purchase in our new instasize store. We’ve also made some other improvements and bug fixes to make your experience that much smoother.

Other bug fixes and improvements

Also, don’t forget to follow us on snapchat, @Instasize, to see sneak peeks into our next updates!

If you have any questions or concerns, feel free to email us at instasize@munkee.co

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی