دانلود نرم افزار بهینه ساز Just Cleaner 7.12 – اندروید

Just Cleaner Pro برنامه قدرتمندی به منظور پاکس سازی و بهینه سازی گوشی در مواقع حساس می باشد. کاربران می توانند با این برنامه فضای استفاده شده بر روی حافظه گوشی خود را مدیریت کرده و هنگام هنگ گوشی مشکلات آن را برطرف سازند. این برنامه می تواند ابزارهای مفیدی را به منظور پاک کردن فایل های ناخواسته در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید عملکرد سیستم خود را ارتقا داده و از سرعت بالایی نیز برای این منظور استفاده نمایید. شما می توانید فایل های مخفی را آزاد کرده و از تمام حافظه دستگاه خود استفاده نمایید.

با دانلود Just Cleaner می توانید برنامه های خود را مدیریت نمایید و برای جلوگیری از کند شدن سیستم از ابزارهای عالی استفاده نمایید. برای این منظور شما باید بتوانید بهینه سازی باتری را نیز در نظر داشته باشید و طوری عمل نمایید که باتری در مواقع حساس بتواند ریکاوری داشته باشد و تحت فشار قرار نگیرد. امکان افزایش سرعت گوشی و همچنین مدیریت مصرف باتری از دیگر ویژگی های این برنامه می باشد. عملکرد دستگاه اندروید خود را مورد بررسی قرار دهید و از بودن فایل های مخفی گوشی خود اطمینان حاصل کنید تا بتوانید از بروز مشکلات امنیتی جلوگیری نمایید. برنامه روی اندروید ۴.۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Just-Cleaner-Pro-Cover

Just-Cleaner-Screenshot

info

Just Cleaner is junk file cleaner with many handy tools in one app, an app you can trust in!

It’s the best speed booster, data booster, game booster, junk data cleaner, trash cleaner, battery optimizer and app manager for your phone or tablet.

Did you know hidden files use free space on your Android?

Changelog :

little fixes

white list function

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی از لینک مستقیم