دانلود بازی استراتژیک امپراطوری پادشاهی Kings Empire 2.4.5 – اندروید

King’s Empire بازی زیبا و مهیجی در سبک استراتژیک می باشد که برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است و شما با دانلود Kings Empire می توانید در محیط زیبای بازی رقابت های استراتژیک بسیار هیجان انگیزی را تجربه نمایید. شما در این بازی می بایستی با به دست گرفتن کنترل مردم امپراتوری خود را در قدرت کامل نگه داشته و در نهایت با شرکت در جنگ های مختلف بر وسعت آن بیافزایید. این بازی می تواند در سرگرم کردن شما بسیار موفق عمل کرده و حالات استراتژیکی و رقابتی بسیار هیجان انگیزی را داشته باشد. این بازی می تواند به صورت آنلاین اجرا شده و حس رقابت آنلاین را به شما هدیه دهد. بازی دارای بیش از ۸ میلیون کاربر در سراسر جهان می باشد که نشان از محبوبیت این بازی دارد. شما می توانید رهبری مردم خود را به دست گرفته و طوری عمل نمایید که بتوانید این سرزمین را برای این مردم حفظ کرده و در برابر هجوم هایی که می شود نیز مقاومت کافی داشته باشید. این مسائل می تواند در تبدیل کردن شما به یک اپراتوری عظیم کمک کرده و نام شما را در زمره حاکمان معروف و موفق قرار دهد.

با دانلود Kings Empire کاربران می توانند محیط گرافیکی بسیار عالی بازی را تجربه کرده و در جهان بازی به دنبال کشورگشایی بوده و پیروزی های زیادی را در این زمینه کسب نمایند. شما باید قلمرو خود را گسترش داده و بتوانید در بین مردم خود از محبوبیت برخوردار شوید تا بتوانید بیشتر در این مسند قدرت باقی بمانید. اعتبار شم بستگی به تمام این جنگ ها داشته و کاربران می بایستی برای این منظور از تمام داشته ها استفاده کرده و خود را به جلو پیش ببرند. این بازی بر روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Kings Empire از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

King’s Empire 2.4.5 Apk

Kings-Empire-Cover

Kings-Empire-Screenshot-1  Kings-Empire-Screenshot-2

info

One of the hottest online strategy games featured in 78 countries and enjoyed by over 8 million players worldwide. Come and Play NOW!

Lead your people and build an unrivaled empire to begin your world CONQUEST. Be the KING of your own realm!

Changelog :

1. Opened the Inscription reforge function and optimized user experience in the Inscription system;

2. Lowered level limitation for Dungeon Heroes to enter advanced levels;

3. Hugely optimized gaming experience and details.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی