دانلود بازی بانی خرگوشه Looney Tunes Dash 1.93.03 – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Looney Tunes Dash بازی زیبایی در سبک رانر می باشد که کاربران می توانند توسط شخصیت محبوب بانی خرگوشه در بازی شرکت کرده و با دانلود Looney Tunes Dash امتیازات خود را بیشتر سازند. بازی همانند سایر بازی های هم سبک دارای ریتم اعتیادآور جذابی می باشد که کاربران می توانند در هر نقشی این بازی را تجربه کرده و لذت ببرند. شما با دانلود این بازی می توانید ماجراهای جدیدی را با بانی خرگوشه دنبال نمایید و در گرافیک زیبای بازی غرق شوید. اگر شما نیز از علاقه مندان به این کاراکتر می باشید می توانید با وی همراه شده و به خوبی از روش های خوب و دیوانه واری برای لذت بردن از بازی استفاده نمایید. بازی دارای شخصیت و کارت های زیبایی می باشد که به زیباتر شدن بازی کمک می کند و باعث می شود تا بتوانید مناطق مختلفی را با آنها تجربه کرده و داستان بازی را در طی ساعت ها بازی تجربه نمایید.

شما با دانلود Looney Tunes Dash می توانید از حیوانات مختلف در بازی استفاده کرده و اهداف بازی را با گذراندن سطوح بازی تعیین کرده و به خوبی از امتیازات بالا استفاده نمایید. این بازی دارای گرافیک بالایی می باشد و کمک می کند تا کشف مناطق بهتر انجام شده و شما در طی انجام کامل بازی هیچگاه خسته نشوید. پس کنترل بانی خرگوشه معروف را به دست گرفته وبرای اولین بار یک بازی عالی در سبک رانر و زیبا را تجربه نمایید. بازی دارای یک نسخه مود نیز می باشد که می توانید از تمامی ویژگی ها و سکه بی نهایت بهره مند شوید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Looney Tunes Dash از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Looney Tunes Dash 1.93.03 Apk + Mod

Looney-Tunes-Dash Looney-Tunes-Dash

info

Run, jump, smash, and slide into new levels and adventures with Bugs Bunny, Road Runner, Tweety Bird, and other Looney Tunes favorites! Complete level objectives to unlock new Looney Tunes characters and zones based on iconic Looney Tunes landscapes. Enjoy loads of wild, whacky, and looney ways to run as you discover each character’s Special Ability and Collector’s Card. It’s time to run, Doc!

Changelog :

It’s time for a visit from the Easter Bunny, but it looks like our favorite Duck is getting in on the action this year.

Daffy’s Easter Bunny outfit is available only for a limited time, so get those flippers hopping!

All Looney Tunes Dash characters are donning their Easter Bonnets for the holiday. Make sure you log in to claim yours!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی
دانلود فایل نصبی – مود

ADs