دانلود بازی ماجرایی اچوی گمشده Lost Echo 3.2.1 – اندروید

با دانلود Lost Echo بازی زیبایی در سبک ماجرایی در اختیار شما خواهد بود که با داشتن ماجراهایی نوورانه و جذاب توانسته است تا دقیقا همانطوری که کاربران می خواهند جذاب و عالی دنبال شود. بازی پس از موفقیت سری در نسخه iOS حال برای اندروید عرضه شده است و کاربران می توانند تا همان جذابیت بازی در آی او اس را این بار در سیستم عامل بهتر و قدرتمند اندروید تجربه کنند. این بازی می تواند تجربه عالی و نوآورانه ای را برای شما داشته باشد که بتوانید ماجراجویی های فراوانی را داشته باشید و براحتی از سنت های معمول برای لذت بردن از بازی استفاده نمایید. شما می توانید بازی های ماجراجویانه بسیاری را تجربه نمایید و به خبی در بهترین چالش ها خودتان را امتحان نمایید. بازی می تواند در نهایت برخی از تلاش های ناامیدانه را نیز برای شما داشته باشد.

با دانلود Lost Echo می توانید پیشرفت های جزئی را در نسخه جدید بازی مشاهده نمایید که به همراه شخصیت های جدید به بازی جذابیت خوبی را اضافه کرده است. همین شخصیت ها اگر در محیط کاملا سه بعدی قرار داشته باشند می توانند به نقطه بصری عالی تبدیل شده و ساعت ها شما را سرگرم نمایند. شما در این بازی روح بازی های ماجراجویی را گرفته و با تمام پتانسیل خود راهی شده و می توانید تا رمز و رازهای بازی را کشف کنید. بازی روی اندروید ۲٫۳٫۳ و بالاتر نصب واجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Lost Echo از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Lost Echo 3.2.1 Apk + Data

کاور-Lost-Echo

lost-echo-Screenshot-1  lost-echo-Screenshot-2

info

“A richly defined, innovative experience, Lost Echo is exactly what an iOS adventure should be, capturing the spirit of traditional adventure gaming with all the potential the platform has to offer.” -AdventureGamers.com

“I can’t help but be completely and utterly impressed.” -IndieGames.com

“This is a must-buy for anybody who loves sci-fi, mystery, or just adventure games in general.” -148apps

“A good looking game with a challenging mystery waiting to be solved: you won’t be able to put it away!” -Touch Tap Play

In the near future Greg’s girlfriend Chloe mysteriously disappears in front of him.

He starts a desperate search for her. What happened? Why does no-one else remember her?

In this indie, story driven adventure game you explore fully 3d environments using an intuitive point and click interface.

Solve puzzles, explore, play minigames, interact with numerous characters and find out what really happened!

Changelog :

Added Spanish localization!

Fixed game freezing issue in lab abandoned.

Minor dialogue edits.

Minor visual improvements.

Minor UI improvements.

Minor controller improvements.

Better navigation in bookstore.

راهنمای نصب

–  فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب نمایید

–  فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج نمایید

–  پوشه دیتا را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb کپی نمایید

–  از بازی لذت ببرید

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی از لینک مستقیم

دانلود دیتا