دانلود MARVEL Battle Lines 2.20.0 – بازی کارتی خطوط نبرد مارول برای اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی موبایل MARVEL Battle Lines قهرمانان دنیای سینمایی مارول را دور هم جمع می کند و اینبار در فضایی کارتی و نقش آفرینی، امکان رقابت جذاب و سرگرم کننده با آنان را فراهم می کند. مرد عنکبوتی، قهرمانان دنیای نگهبانان کهکشان و دیگر سوپرهیروهای مارول، در این اثر حضور دارند و کارت های قدرتشان در بازی وجود دارد. مطابق دیگر بازی های این سبک، می توانید کارت های خود را آپدیت کنید و قدرت ضربه زدن و دفاع آنها را بیشتر کنید. بیش از ۱۰۰ کارت در بازی وجود دارد و می توانید به صورت آنلاین با دیگر بازیکنان سراسر جهان رقابت داشته باشید.

با دانلود MARVEL Battle Lines تنظیمات بازی را در اختیار خواهید داشت و می توانید سبک های جذابی از بازی را تجربه کنید. با هر قهرمان که راحت تر هستید، می توانید کارتش را انتخاب کنید و در حملات خود دقت لازم را داشته باشید. استراتژی و مهارت در تصمیم گیری، فاکتورهای مهمی در موفقیت در این اثر محسوب می شوند. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

MARVEL Battle Lines 2.20.0 Apk

کاور-MARVEL-Battle-Lines

info

The Cosmic Cube has been shattered, plunging the Marvel Universe into chaos! Now, you must join forces with Super Heroes and Villains, including the Avengers, the Guardians of the Galaxy, Spider-Man, and more, to collect the shards and restore the universe.
Collect over 100 of your favorite Marvel character playing cards including Captain America, Thor, Daredevil, Venom, Doctor Strange and Thanos. Build your perfect deck and send characters into action in single-player mode, or go head-to-head with players across the globe in pulse-pounding PVP competition. Set your strategy and send them into action in this legendary card collecting battle game.

WHAT’S NEW
[Balance Update]
1. Daily Mission: ARENA missions reward card pack
2. ARENA rewards improved
3. ARENA players now earn more points through winning streaks. Difficulty increases gradually win after win.
4. Smarter AI

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – Arm64