دانلود نرم افزار ترفندهای ریاضی Math Tricks 2.13 – اندروید

Math Tricks یک اپ عالی برای افرادی می باشد که مایلند با یادگیری تکنیک ها و فریب های مختلف در ریاضی مسائل را بهتر حل کرده و با دانلود Math Tricks بتوانند تا در زمان سریع تری مسئله های ریاضی را برای خود حل نمایند. نسخه جدید این برنامه دارای رابط کاربری بهتری شده است و یادگیری را برای همه میسر ساخته است. در این برنامه علاقه مندان به ریاضی می توانند ترفندهای زیادی را یاد بگیرند و در حال برخی از مسائل خودشان در مدرسه و دانشگاه نیز از آنها استفاده نمایند. این بازی دارای روح بازی نیز خواهد بود و شما از آن لذت خواهید برد.

با دانلود Math Tricks می توانید زیبایی ریاضی را درک کرده و با حل بسیاری از مسائل توسط روش هایی که گفته می شود علاقه خود به این درس تاثیرگذار را در زندگی خودتان بسیار بالاتر ببرید. این برنامه توسط برخی از توابع کار خوذد را شروع کردو امکان یادگیری سریع و آسان تکنیک های برتر ریاضیات را برایشان میسر می سازد. این برنامه روی اندروید ۲٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Math Tricks از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Math-Tricks-Cover

Math-Tricks-Screenshot-1 Math-Tricks-Screenshot-2 Math-Tricks-Screenshot-3

info

This program is designed for those who want to learn interesting mathematical tricks to speed up the calculating. These tricks will help solve part of the mathematical problems and tasks much faster than classical. Will also be helpful to those who want to hone basics such as the multiplication table.

When you learn these mathematical tricks, you’ll be able to show off your skills to friends and prove to them that you have a talent for mathematics. New skills you can use in the store, at school, at college, at work – wherever thanks to quick calculation skills can save a lot of precious time.

changelog :

1. n × 75

2. n05<small><sup>2</sup></small>

3. n15<small><sup>2</sup></small>

4. n95<small><sup>2</sup></small>

5. Fixed some bugs.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی