دانلود Meganoid 1.7.2 – بازی اکشن مگانوید برای اندروید

بازی موبایل Meganoid اثری است که می توانید به زیبایی تجربه کنید و چالش های جذابی را در بازی تجربه کنید. هر سطح از بازی از شما ماموریتی را طلب می کند و باید از گزینه های مختلف برای بهبود شخصیت های بازی استفاده کنید. توانایی هر کدام از شخصیت های بازی متفاوت است و باید هرچیزی که می توانید را برای قرار دادن در سیستم بازی جمع آوری کنید. سفینه فضایی مگانوید، جایی است که ماموریت های شما در آن جریان دارد و باید تا می توانید، رقابت ها را به زیباترین شکل ممکن در آن برقرار سازید. تعمیراتی که روی شخصیت ها صورت می گیرد از اهمیت بالایی برخوردار است.

دانلود Meganoid می تواند نقطه عطفی در بین بازی های پلتفرمر باشد و یک جذابیت بی حد و حصر را برای شما داشته باشد. گرافیک بازی بسیار جذاب است و تنها باید با المان های کوچک بازی همراه شوید. اطلاعات لازم در بازی صفحه نمایش داده می شود و باید توجه کافی به آنها، شخصیت ها را در جای خودشان قرار دهید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Meganoid 1.7.2 Apk

کاور-Meganoid

info

Meganoid is a challenging platformer, generating new levels on every play session. Find many items to enhance your character and his abilities while you descend down into the Meganoid space ship. Do you rush for the exit, or do you take your time to collect everything there is, barely escaping the security drones that will hunt you down if you linger.

WHAT’S NEW
Minor fixes, game is pretty stable! 😀

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی