دانلود نرم افزار آموزش زبان Memrise 2.94_13830 – اندروید

توسط نرم افزار Memrise کاربران می توانند آموزش زبان انگلیسی را به صورت ساده در گوشی خودشان داشته باشند و با دانلود Memrise به عنوان یک اپ آموزشی از آن بهره مند شوند. توسط این برنامه شما کاربران می توانید مهارت های زبان خود را به صورت عالی بهبود داده و از تمامی ابزارهای برنامه به خوبی استفاده نمایید. این برنامه می تواند تنوع زبانی شما را بالاتر برده و از بهترین تکنیک های حاضر برای یادگیری زبان استفاده نماید. شما می توانید عوامل دیگر را در کنار یکدیگر قرار داده و طوری عمل نمایید که بتوانید به خوبی گرامر و لغت های زبان را به خوبی فرا گرفته و وارد یک دنیایی پر از ماجراهای فراوان شوید. این برنامه می توانید در یادگیری دیگر زبان های زنده دنیا به غیر از انگلیسی نیز کمک های بسیاری به شما نماید. این برنامه می تواند تنظیمات مختلفی را برای شما فراهم آورد تا بتوانید تنظیمات متناظر را بنا به سلیقه خود تنظیم کرده و هر زبانی که می خواهید را به خوبی یاد بگیرید.

شما با دانلود Memrise می توانید باز محیط بصری برنامه استفاده کرده و طوری عمل نمایید که زیبایی یادگیری را به خوبی درک کرده و طوری عمل نمایید که این یادگیری به ساده ترین شکل ممکن صورت گرفته باشد. هر یادگیری باید بتواند در کنار تصویرسازی ها ساده تر شده و کاربر نیز علاقه مند به چنین یادگیری شود که این دوره تمامی این ویژگی ها را خواهد داشت. تنوع چند زبانی در برنامه وجود داشته و در سطح اینترنت به عنوان یک اپ آموزش زبان قدرتمند شناخته می شود. برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Memrise از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Memrise-Cover

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

Memrise  Memrise

info

Memrise Language Spymaster will train your language learning skills and send you deep undercover as a spy in a distant Universe.

You’ll be in charge of protecting the diversity of languages in the Multiverse from the evil Uniformis Front!

Use the language you learn to dupe enemy agents into thinking you are one of them, and to spot other fellow agents that will help you along the way.

Every language is a whole world of discovery and adventure!

Pick a language and start your quest now: Learn French, Spanish (from Mexico or from Spain), German, English, Chinese, Japanese, Korean, Turkish, Russian, Polish, Italian, Portuguese (from Brazil or from Portugal), Swedish, Norwegian, Danish, and many more!
Changelog :
GUESS WHAT? We are nominated as Best App of 2017 in the Google Play Awards!!! BREATHING INTENSIFIES

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – نسخه معمولی