دانلود Monster Fishing 2018 v0.1.36 – بازی ماهیگیری برای اندروید

بازی Monster Fishing 2018 توسط استودیو بازی سازی Nexelon inc در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک ورزشی می باشد. داستان بازی Monster Fishing 2018 را می توان اینطور شرح داد که شما اکنون مانند یک ماهیگیر به مکان های مختلف همچون دریاهای نیلگون و اقیانوس های سراسر جهان سفر می کنید و انواع ماهی های دریا را شکار کنید.

سعی کنید ماهی هایی که امتیاز زیادی دارند را بگیرید، در اینصورت بعضی از ابزارهای ماهیگیری را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد و با امتیازاتی که در شکار انواع نهنگ و ماهی ها به دست می آورید تجهیزات خود را ارتقا دهید. با کسب سکه های بیشتر می توانید میله های ماهیگیری، قرقره ها، ابزار صید و طعمه های بیشتری برای ماهیگیر بدست آورید و از آنها برای شکار آبزیان کمیاب با امتیاز بیشتر کمک بگیرید. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید.

Monster Fishing 2018 v0.1.36 Apk + Mod

کاور-بازی-monster-fishing-2018

info

Try to catch Real Monster fish You will receive fishing gears for free. This is the chance to go around the vacation destinations around the world! Go fishing with simple, one-touch controls. If you are already a fisherman, you will be the top of the league! New to fishing? Don’t worry! We will prep you up for a success. Ultimate fishing game!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود شده