دانلود نرم افزار ساخت سلفی ویدئویی MSQRD 1.8.3 – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

توسط برنامه MSQRD می توانید تا تصاویر سلفی خود را با استفاده از دوربین جلوی گوشی خود انداخته و با دانلود MSQRD و توسط این برنامه بسیار جالب با شکلک ها و نمایه های مختلف تزئیین نمایید. این برنامه بسیار محبوب بوده و کاربران زیادی را به سبب داشتن ویژگی ها و خدمات بسیار جالب به سمت خود جذب کرده است. سفی های ویدئویی از بهترین امکانات دوربین گوشی می باشد و این برنامه با ارائه فیلترهای ویژه می تواند امکانات گسترده ای را برای شما داشته باشد. این ویژگی ها به صورت آنلاین در اختیار شما قرار گرفته و می توانید سلفی های ویدئویی را داشته باشید.

با دانلود MSQRD می توانید جلوه های ویژه را در دوربین جلویی گوشی پیاده سازی نمایید و شکلک های بسیار جالبی را روی صورت خود ایجاد نمایید. شما می توانید تا شکل و شمایل خود را به شکل های مختلف و کاراکترهای مختلف در آورده و ویدئوهای باکیفیتی را از آن بسازید و به طور مستقیم روی شبکه های اجتماعی تنظیم نمایید. برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود MSQRD از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

MSQRD-Cover

MSQRD-Screenshot

info

Record video selfie animations, change the way you look and send it to friends via your favorite messengers and social networks.

Changelog :

– Added compressed textures support(effects should download faster)

– Fixed Face Swap effect on Mali GPU’s

– Added Astronaut effect

– Added new country flags masks(in Sports category)

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی