دانلود بازی کودکانه چوی من My Chu – Virtual Pet 1.3.2 – اندروید

My Chu بازی زیبایی با مدیریت حیوان هانگی مجازی می باشد که می توانید با دانلود My Chu یک پت زیبا داشته باشید و به کارهای شگفت انگیزی توسط وی بپردازید. شما به مانند سایز بازی هم سبک بازی می توانید تا تغذیه، لباس و همچنین بازی های این حیوان خانگی را مدیریت کرده و در بزرگ کردن این حیوان دست آمور لذت ببرید. این بازی دارای بخش های متنوع بازی می باشد . شما با داشتن این بازی می توانید لحظات شاد و هیجان انگیزی را داشته باشید و با حیوان خانگی خود که چو نام دارد سرگرم شوید. این حیوان خانگی برای زنده ماندن نیاز به جای خواب و لباس مناسب و همچنین غذای مناسب دارد که باید همواره تعیین شده و شما بتوانید آن را در زمان های مناسب فراهم نمایید. این حیوان خانگی به طور کامل در اختیار شما خواهد بود و می توانید هر طور که می خواهید آن را آرایش کرده و رشد دهید. بازی می تواند المان های سفارشی سازی فراوانی را برای شما داشته باشد تا بتوانید بیشتر با چو ارتباط برقرار کرده و در یک آن را نگاه کرده و لذت ببرید.

با دانلود My Chu می توانید آهنگ های زیبایی را در اتاق چو قرار داده و گوش دهید. بازی دارای ریتم سریعی می باشد و هیچگاه شما را از گیم پلی خودش خسته نخواهد کرد. استفاده از بهینه سازی عمومی در بازی قرار داده شده است تا بتوانید حداقل امکانات لازم برای زنده ماندن چو را فراهم کنید و هیچ چیزی از دستتان به دور نمانده باشد. کاربران می توانند تا از شگفت انگیز بودن صحنه های گرافیکی بازی لذت ببرند. بازی دارای ریتمی سرگرم کننده می باشد که هر کاربری می توانند انتظار آن را داشته باشد. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود My Chu از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

My-Chu-Virtual-Cover

My-Chu-Screenshot

info

Welcome and meet Chu in a virtual pet game! Aadapt your own little tamagotchi baby Chu now to grow him up, experiance lots of fun times on your journey with Chu! Play, feed, grow, dress, collect stickers and make sure to take care of your little Chu which amazingly cute animal game!

•ADOPT your little Chu, name him and watch him grow!

•YOU ARE CREATIVE so dress him up, personalize rooms and customize other elements to your hearts content.

Changelog :

** New Sticker Page (17)

** New song in Music Room

** SFX sound system optimization

** Game loads faster now!

** Save-system update ( for Pet Farm )

** Lots of general optimization

*Stay tunned, new features coming soon!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی

دانلود فایل نصبی