برنامه مسنجر نیم باز Nimbuzz Messenger 5.5.0 – آیفون آیپد آیپاد

 Nimbuzz به شما این امکان را می دهد که به راحتی با دوستان خود در یاهو ، G talk ، فیس بوک و لایو مسنجر به گفتگو بپردازید و فایل ها و عکس های خود را به اشتراک بگذارید و از داشتن یک مسنجر کامل لذت ببرید ! این برنامه امکاناتی نظیر چت روم را نیز دارد که می توانید به آنها کانکت شوید و اتصال آن نیز بسیار سریع و سبک می باشد که می توانید حتی با اینترنت GPRS نیز به آن ها وصل شوید .Nimbuzz دارای محیطی زیبا و رابط کاربری آسان است و از تمامی پروتکل ها برای برقراری ارتباط را پشتیبانی میکنید. براحتی حساب های کاربری خود از قبیل یاهو، جیمیل، MSN، فیسبوک و … را به نیم باز متصل کنید تا بتوانید با دوستان خود در شبکه های نام برده در ارتباط باشید.

Nimbuzz-Messenger

تصاویری از محیط برنامه :

 

https://img5.downloadha.com/AliGh/IMG/nimbuzz-s1.jpg  https://img5.downloadha.com/AliGh/IMG/nimbuzz-s2.jpg

info

Free messages, Free Calls. Unlimited! Now, call and send as many messages as you want!
Nimbuzz Messenger is super-popular and our 200+ million registered users across platforms prove that.
Nimbuzz Messenger combines the power of internet and smart phone messenger into one, and lets you make free video calls, voice calls, send chat messages, and share files on all mobile devices.
Connect with your phonebook contacts and chat and call them for free. Also, share files, music and videos with your friends on Nimbuzz.
Nimbuzz Messenger is available for every smartphone and feature phone, so go ahead and tell your friends to download Nimbuzz Messenger.

سیستم مورد نیاز

توجه : این برنامه  بر روی سیستم عامل ای او اس  7.0 و بالاتر نصب و اجرا می شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

لینک مستقیم | لینک کمکی