دانلود nPlayer 1.6.1.5 پلیر مخصوص – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

نرم افزار nPlayer ابزار بسیار مناسبی برای پخش فایل های موسیقی و ویدئویی می باشد که ابزارهای پیشرفته ای را برای ارائه کیفیت بهتر پخش دارا می باشد و می تواند با تنظیم های مختلفی که دارد، فرمت های زیادی را پشتیبانی کند. برنامه دراای حجم بزرگی از ابزارها می باشد که امکان تنظیم اکولایزر، زیرنویس و اندازه فونت را امکان پذیر می کند. یکی از نکات بارز برنامه، وجود یک رابط کاربری بصری و زیبا است که کاربرانی با سلیقه های مختلف را جذب می کند و باعث می شود که روند اضافه شدن کاربر به برنامه سرعت بخشد.

با دنلود این برنامه می توانید عملکرد بسیار پرسرعتی را از برنامه شاهد باشید و استفاده از برنامه را به عنوان پس زمینه دیگر برنامه ها نیز داشته باشید. توسط این قابلیت دیگر نیاز به باز شدن کلی برنامه نیست و عملیات پخش به صورت همزمان با دیگر برنامه ها و بازی ها ادامه پیدا می کند. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

کاور-nPlayer

info

** nPlayer officially supports DTS (DTS HD ), DTS Headphone:X.

– You don’t need to convert video files to MP4 to play them in your mobile device. nPlayer enable you to play all kinds of video formats and codecs without file converting efforts.

– With your finger tip, you can adjust playback position, move to previous and next subtitle position, adjust location and font size of subtitles, control volume and brightness.

WHAT’S NEW
– Supports pCloud
– Fixes a crash issue with some Huawei devices after updating Google Play services
– Fixes bugs and performance improves

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی