دانلود پلیر قدرتمند Pandora Radio 7.4 – اندروید

Pandora Radio پلیر قدرتمندی می باشد که به منظور پخش حرفه ای آهنگ ها و میکس مختلف موزیک ارائه شده است و شما نیز می توانید با دانلود Pandora Radio از امکانات پرشمار برنامه استفاده نمایید. شما می توانید به صورت تکامل سافته از برنامه استفاده کرده و به تجزیه و تحلیل موسیقی بپردازید. این پلیر تمامی فرمت های حاضر را برای شما پشتیبانی می کند و می توانید حتی از امکان پخش زیرنویس برنامه نیز استفاده نمایید. نرم افزار ویژگی های آنلاین مثل پخش فایل های موسیقی معروف را برای شما خواهد داشت.

با دانلود Pandora Radio به صورت آنلاین می توانید صوت و فیلم را دریافت نمایید و با پخش آن روی این برنامه نهایت لذت را ببرید. امکان استفاده از بخش های مختلف برنامه تنها با چند کلیک ساده امکان پذیر خواهد بود و شما با داشتن ابزاهای مختلف که در تسک برنامه گذاشته شده است می توانید تنظیم پخش فایل ها را نیز در اختیار داشته باشید. برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Pandora Radio از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Pandora-Radio-Cover

Pandora-radio-Screenshot

info

Powered by the Music Genome Project®, the most comprehensive music analysis ever undertaken, Pandora gives you personalized radio that plays what you love and continually evolves with your tastes.

 

• Create personalized stations from songs, artists, genres, or comedians

• Browse hundreds of curated genre stations to find the perfect match for your mood or activity

• Create an account and listen on desktop, mobile, TVs and home devices, or in your car

• Listen ad-free with Pandora One for only $4.99/mo.

Changelog :

We’re regularly releasing performance improvements and bug fixes. Get the latest version for the best music listening and discovery.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی