دانلود بازی مسابقه ای Racing Horizon: Unlimited Race 1.1.0 – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

در بازی مسابقه ای Racing Horizon :Unlimited Race شما می توانید در مسابقات هیجان انگیز بازی شرکت کرده و آماده سبقت گرفتن از دیگر رقبا باشید و با دانلود Racing Horizon گیم پلی جذابی از یک بازی ریسینگ تمام عیار را تجربه نمایید. در این بازی می توانید به صورت اعتیادآوری رقابت های بازی را تجربه کرده و در یک روند واقعی بازی را تجربه نمایید. این بازی می تواند کلاسیک متفاوتی را برای شما داشته باشد تا بتوانید فیزیک نزدیک به واقعیت را تجربه نمایید و با سرعت بالایی رقابت های بازی را تجربه نمایید. این بازی می تواند مسابقات ماجراجویانه بسیاری را برای شما داشته باشد تا بتوانید به صورت بی نهایت در جاده های بازی رانندگی کرده و در ۵ حالت از بازی هیجان بالایی را تجربه نمایید. این حالت ها با یکدیگر متفاوت بوده و کاربران می توانند در سراسر جهان با آن لذت کافی را ببرند.

با دانلود Racing Horizon کاربران می توانند به ماجراجویی های چند نفره نیز پرداخته و طوری از دست پلیس ها فرار کرده و بتوانند سرعت بالایی را برای ماشین خودشان داشته باشند. این بازی می تواند جاده هایی را برای شما داشته باشد که پر از ترافیک باشد و چالش های زیادی را برای شما داشته باشد. گرافیک بازی به حالت ساده ای طراحی شده است اما کاربران می توانند لذت زیادی از آن برده و رقابت های بازی را با حالت اعتیاد آوری طی نمایند. بازی دارای مراحل بسیار زیبایی می باشد که به مانند یک داستان هیجان انگیز دنبال شده و کاربران می توانند از لحظه لحظه آن لذت ببرند. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Racing Horizon از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Racing Horizon :Unlimited Race 1.1.0 Apk

Racing-Horizon-Unlimited-Race-Cover

Racing-Horizon  Racing-Horizon

info

This game makes addiction for game lovers.

Are you ready to make overtakes that you experience in real life, like you are living it in almost real?

Different from conventional classical games, with high quality graphics and physics closest to reality, we guarantee you will experience the speeding experience to the end!

Racing Horizon calls you for a racing game adventure that is infinite!

Be ready to race as you desire in 5 modes different than each other.

* REAL TIME MULTIPLAYER – Play with your friends or anyone all over the world!

Create a private room or participate in tournaments, join the adventure of multiplayer as you desire!

* COPS ARE AFTER YOU, HIT THE GAS! – You need to be a magician in order to get rid of cops!

* TRAFFIC IS NOT ALWAYS CALM! Are you the only fast one? Invite crazy drivers in traffic to race, let them smell your tires from far!
Changelog :
Update Menu

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود

ADs