دانلود Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari 1.22.2 – بازی کژوال اندروید

بازی Rodeo Stampede دارای حیوانات بسیاری در محیط بسیار زیبای است و می توانید به خرابکاری و حرکت در بازی بپردازید. شکل و اندازه ای متنوعی را از حیوانات باغ وحش در بازی شاهد هستیم و می توانید کلاه های مختلف را برای هر شخصیت داشته باشید. بازی بیشتر ریتم کودکانه ای دارد و می توانید بازدید کنندگان بسیاری را برای باغ وحش خود جمع کنید. بازی همچنین می تواند امکان سفارشی سازی را برای شما فراهم آورد تا بتوانید، باغ وحش را گسترش دهید و پول بیشتری را از بازدید کسب کنید.

با دانلود Rodeo Stampede می توانید آرزوی خود را تحقق بخشید و بتوانید از موانع عبور کنید. فیل ها و بوفالو ها، به بهترین شکل طراحی شده اند و می توانید در برخی از مراحل حالت های رانینگ را تجربه کنید. سواری در این بازی حرف اول را می زند و باید بتوانید بدون توقف مسیر را ادامه دهید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۴ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari 1.22.2 Apk + Mod

کاور-Rodeo-Stampede

info

Saddle up and get ready to wrassle with the stampede-iest critters this side of the Savannah. Lions and Tigers and Bears are no match for this rodeo star. Armed with a lasso and a ten gallon hat, swing from the backs of stampeding buffalo, elephants, ostrich and more. Hold tight atop these bucking beasts and you might just win their hearts. When the stampede’s over, the zoo begins! Fill enclosures with your four-footed friends and let your patrons gaze in wonder. This is one wild ride that you will not want to miss – YEEHAW

Ride through the wild stampede on the backs of buffalo, elephants, and all types of exotic animals
Dodge and avoid obstacles in your chase for high scores
Catch and befriend animals of all shapes and sizes to show off in your Sky Zoo
Collect a wide variety of hats for your character to wear
Invite visitors to come admire your collection
Expand and Manage your zoo to earn huge rewards from visitors
Wild Endless Runner Adventure

WHAT’S NEW
Bug Fixes

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود