دانلود Rusty Lake Paradise 1.0.14 – بازی ماجرایی دریاچه بهشتی فرسوده برای اندروید

با دانلود Rusty Lake Paradise می توانید با یعقوب قدیمی ترین پسر خانواده ایلاندر همراه شوید و داستان خارق العاده وی را تجربه کنید. او پس از مرگ مادرش، حال به جزیره بهشتی بازگشته است و سعی می کند که نفرینی که به آن دچار شده است را از بین ببرد. خطرات مادر روز به روز پیش چشمان وی ظاهر می شوند و باید دید که تا چه حد، این موضوع می تواند انزجار این پسر را بالاتر ببرد. اتفاقات عجیبی روی می دهد و شاهد یکی از هنری ترین بازی های موبایل خواهیم بود.

با دانلود Rusty Lake Paradise می توانید بازی را به صورت نقطه کلیک جلو ببرید و یک ماجراجویی هیجان انگیز را در دنیای تاریک بازی داشته باشید. بازی دارای خانواده های عجیب و غریبی است و مدام با شخصیت های متنوع آشنا خواهید شد. برای متوقف کردن اتفاق های بد، باید خودتان را از زمان مرگ مرموز مادر خانواده دور نگه دارید و روی مسائل جدیدتر تمرکز کنید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Rusty Lake Paradise 1.0.14 Apk

کاور-Rusty-Lake-Paradise

info

Jakob, the oldest son of the Eilander family, is returning to Paradise island after his mother passed away. Since her mysterious death, the island seems to be cursed by the ten plagues. Find the mother’s hidden memories and partake in strange family rituals in order to stop the plagues.

Rusty Lake Paradise is the third premium point-and-click adventure by Rusty Lake, the creators of the Cube Escape series, Rusty Lake Hotel & Rusty Lake: Roots.

WHAT’S NEW
Android Pie Fix

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی