دانلود بازی رانندگی سه بعدی School Driving 3D 2.0 – اندروید

School Driving 3D بازی هیجان انگیزی در سبک شبیه سازی شده می باشد که با ارائه یک محیط با دنیای واقعی حس خوب یک رانندگی خوب را القا می کند و شما می توانید با دانلود School Driving 3D هیجان یک رانندگی حسابی را تجربه نمایید. شما می توانید بازی را در بیش از ۴۰ سطح مختلف داشته باشید و با گذراندن مراحل بیشتر حتی اتومبیل و جاده های بازی ارتقا دهید. این بازی می تواند بهترین هیجان رقابت های ماشین سواری سه بعدی را در قالبی جدید برای شما داشته باشید. در واقع شما باید یاد بگیرید که چگونه در محیط بازی حرکت نمایید و قوانین جاده های بازی را یاد بگیرد. بازی می تواند شبیه سازی واقع گرایانه ای را به شما ارائه نماید که ماشین های مختلف نظیر اتوبوس ها و کامیون ها را برای شما خواهد داشت. شما می توانید مهارت های رانندگی را نیز به خوبی افزایش دهید.

با دانلود School Driving 3D می توانید حالت انتقالی جدیدی را داشته باشید و به خوبی پیشرفت های بازی را نظاره گر باشید. بهبود گرافیک بازی طوری می باشد که حالت سه بعدی به صورت عالی در بازی پیاده سازی شده و کاربران می توانند آن را تجربه نمایند. انجام حرکات دیدنی در این بازی مطمئنا با چاشنی تصاویر سه بعدی می تواند بسیار جذاب و زیبا باشد. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳ و بالاتر قابلیت نصب و اجرا دارد که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود School Driving 3D از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

School Driving 3D 2.0 Apk

School Driving 3D Cover%28Downloadha.com%29 دانلود بازی رانندگی سه بعدی School Driving 3D v1.9.3 برای اندروید

School-Driving-3D-Screenshot-1  School-Driving-3D-Screenshot-2

info

School Driving 3D is an exciting game where you can learn the road rules and prove that you can drive a car in a real

world enviroment. School Driving 3D is a realistic simulator that allows you to choose between different cars, buses and trucks…

More than 40 levels with different driving scenarios are waiting you. Show off your driving skills, play School Driving 3D!

Changelog :

–  Added MODS Support

–  New Transmission mode: H-Shifeter

–  Lots of bugs fixed

–  Several improvements made!

–  3D Graphic improvement.

For new mods, enter our forum!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی