دانلود نرم افزار مشاهده نتایج زنده Super Scores 6.5.2 – اندروید

Super Scores یک اپ بسیار کاربردی و رایگان می باشد که به کاربران خود این اجازه را می دهد تا با دانلود Super Scores نتایج زنده فوتبال را به صورت آنلاین مشاهده نمایند. البته این ویژگی تنها منحصر به برنامه نمی باشد و در کنار آن می توانید اخبار روز فوتبال را نیز دنبال کرده و تمامی جزئیات بازی های برگزار شده از گلزنان تا تحلیل بازی را مشاهده نمایید. این برنامه به طور رسمی ارائه شده است و شما می توانید اکثر بازی هایی در طول هفته برگزار می شوند را پشتیبانی کرده و با تمامی اطلاعات بازی ها آشنا شوید.

با دانلود Super Scores امکانت دیگری نیز نظیر جدول بازی ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت. امکان دیدن فوتبال ها با گزارش اختصاصی انگلیسی و همچنین قابلیت تنظیم کردن اپ که هنگام گل زدن تیمی به کاربر هشدار دهد از جذاب ترین بخش های این اپ می باشد. می توانید بروزترین ویدئوهای فوتبالی را مشاهده کرده و آنها را دانلود نمایید. توجه داشته باشید که این اپ روی اندروید ۲.۳.۳ قابل نصب و اجرا می باشد که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Super Scores از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Super-Scores-Cover

Super-Scores-Screenshot-1  Super-Scores-Screenshot-2

info

Super Scores is the BEST FREE soccer livescore application with the world’s fastest, unlimited push notifications. You’ll never miss your favorite team result again!

Changelog :

The fastest second-to-second events update with SuperLive™ including Attacking, Dangerous Attack, Possession, Offside, Foul, Corner, Throw-in, Booking, and much more.

Video highlight update within minutes with real-time notification

With Super Prediction™ & Pre-match statistics, forecasting match result never been easier

Make things clear and easier with new UI

You are now able to set timer for mute notification

Stay connected with popular stories all around the world

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی