دانلود The Last Dream 1.25 – بازی ماجرایی آخرین رویا برای اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی موبایل The Last Dream یک اثر فوق العاده در سبک پازل و ماجراجویانه است که با وجود داشتن برخی از عناصر هیجان انگیز، توانسته است که بسیار کلاسیک ظاهر شود و بازیکنان را سرگرم کند. این بازی چالش های بزرگی برای شما خواهد داشت و می توانید تجربه ای لذت بخش از ماجراجویی در محیط زیبای بازی داشته باشید. این بازی می تواند پیچ و تاب زیادی در کلیت داستان داشته باشد و شامل سوپرایزهای زیادی باشد. بازی یک داستان عاشقانه روایت می کند و می توانید به صورت منحصربفرد و جذاب، این داستان را تجربه کنید.

با دانلود The Last Dream می توانید ساعت ها سرگرم شوید و در نهایت به چالش های بزرگ تر برسید. بازی سبک پازل را به خوبی درک کرده است و شما می توانید به صورت فوق العاده به سمت جلو پیشروی کنید. این بازی دارای برخی از شخصیت ها است که داستان را پیش می برند و می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید. یقینا وجود چنین داستان جذابی می تواند ماجراجویی ها را با معناتر کند. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

The Last Dream 1.25 Apk + Data

کاور-The-Last-Dream

info

The Last Dream: Developers Edition is a fantastic casual puzzle adventure game which, despite having some classic casual elements, will also offer a greater challenge for more experienced adventure games players. This is an excellent love story with a paranormal twist!

WHAT’S NEW
Minor fixes.

راهنمای نصب

فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب کنید.

فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

پوشه دیتا (com.specialbit.dreams.android.full) را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb کپی کنید.

از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل دیتا