دانلود Underworld Soccer Manager 18 4.4.2 – بازی ورزشی مدیریت فوتبال اندروید

در بازی Underworld Soccer Manager یک مدیریت فوتبال هیجان انگیز در اختیار شما است و باید بتوانید سبک متفاوتی از خشونت در دنیای فوتبال را تجربه کنید. مدیریت فوتبال ساده ترین چیزی است که در بازی در انتظار شما است و سوای آن باید بتوانید حملات گسترده ای را علیه دیگر بازیکنان نیز صورت دهید. شما شروع به ساخت باشگاه خود می کنید و سعی می کنید که بتوانید امپراتوری فوتبال خود را ایجاد کنید. با در اختیار گرفتن کنترل یک باشگاه و سپس استفاده از پول های کلان و در جاهایی رشوه خواری، می توانید رد نهایت به لیگ های بالاتر صعود کنید و رقابت های سخت تری را در بازی تجربه کنید. در نهایت این شما هستید که بازیکنان سرشناسی را به دنیای فوتبال معرفی می کنید و می توانید پیروزی رقابت های لیگ برتر شوید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Underworld Soccer Manager 18 4.4.2 Apk

کاور-Underworld-Soccer-Manager

info

The Beautiful Game, Corrupted.

Welcome, football managers, to next level in football management! Have you ever dreamed of bribing, attacking or generally causing mayhem to your opponent’s team? Then Underworld Football Manager is the game you have been waiting for. There is nothing like it out there today!

You´ll start building and managing your football empire by taking over a club and then, using bribery, vandalism and other nefarious methods, battle players from around the world in a bid to win promotion to new leagues and ultimately making it to the A League.

WHAT’S NEW
– Injuries removed from exhibition matches
– Double the tickets, with 4 generated every hour
– Ticket multiplier: Save time by using multiple tickets per match
– Exhibition balance tweaks
– And more!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی