دانلود وایبر Viber 6.3.0.1702 – اندروید

Viber برنامه ارتباطی پرطرفداری می باشد که در همه جای جهانی طرفداران و کاربران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است و شما نیز می توانید با دانلود وایبر Viber به برقراری ارتباط با دوستان خود بپردازید. این برنامه با ارائه محیط کاربری زیبا و سفارشی سازی شده امکان برقراری ارتباطی آسان و ایمن را فراهم می سازد و کاربران از این پس قادر خواهند بود تا به طور رایگان و تنها با استفاده از ارتباط اینترنت پیام های متنی و صوتی خود را ارسال نمایند. با دانلود وایبر امکانات پیشرفته ارتباطی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

با دانلود وایبر شما می توانید مخاطبین خود را در این شبکه اجتماعی پیدا کرده و با آنها ارتباط رایگانی را برقرار نمایید. این ارتباط می تواند به صورت متنی صوتی و تصویری صورت پذیرد و شما هیچ گونه محدودیتی در ارسال پیام ها نخواهید داشت. پس بنابراین انتقال فایل و ارسال صوت و وویس می تواند به صورت لذت بخشی صورت پذیرد و عصر ارتباطات را به طرز سریعی بهبود بخشد. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود وایبر Viber از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Viber-Cover

Viber-Screenshot

info

With Viber, everyone in the world can connect. Freely. Viber has more than 711 million users worldwide sending messages and making HD-quality phone and video calls securely over WiFi or mobile network – for free.* You can create group messages with up to 200 friends, share photos, video, stickers, links and more. There’s no need to register – your phone number is your ID and Viber syncs with your mobile contact list automatically. If you want to make calls to non-Viber mobile and landline numbers, Viber Out credits offer low rates. You can also download Viber Wink to send messages that disappear after they’ve been viewed.

• Message your friends (texts can be up to 7,000 characters long)

• Make free phone and video calls with HD sound quality

• Share photos, video messages, voice messages, locations, contact info, rich links, stickers and emoticons

Changelog :

•Back up and restore messagesManually save your message history and restore when needed
•Animated GIFSend, receive and view GIFs in any conversation
•Viber Out calling plans-Access your balance and purchase new credits or special low-rate calling plans
•Send money from the U.S. to virtually anyone in more than 200 countries and territories, powered by Western Union®. Send cash for pickup from a Western Union® agent location worldwide, or send directly to a bank account in nearly 50 countries
اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

|به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، لینک های این مطلب حذف شدند|

در صورت بروز مشکل می توانید با ایمیل downloadha.online@gmail.com در ارتباط باشید.