دانلود کتاب داستان های جالب Wattpad 8.31.0 – اندروید

Wattpad یک اپ عالی و کاربردی به همراه چندین داستان و رمان های زیبا از سرتاسر وب و از نویسندگان معروف در این زمینه می باشد که شما با دانلود Wattpad می توانید به تمام داستان این برنامه دسترسی داشته باشید. امکان جستجو در ژانر های مختلف و همچنین جستجو در زمینه های درخواستی از دیگر بخش های این اپ کاربردی می باشد. توسط این برنامه می توانید به داستان رایگان برنامه دسترسی داشته باشید و به خوبی موضوعات منحصربفرد را در اختیار داشته و تنها با چند جستجوی ساده به آنها برسید.

داستان ها دارای بروزرسانی های فصلی می باشند که می توانید به طور کامل آنها را داشته باشید و به صورت اپیزودیک آنها را مطالعه نمایید. با نویسندگان می توانید ارتباط برقرار نمایید و دیگر انتشارات این نویسندگان را مشاهده نمایید. داستان ها می توانند رتبه بندی شده و شما را در انتخاب کردن آنها کمک نماید. این برنامه دارای رابط کاربری بسیار عالی می باشد که ابتدا می تواند خواندن کتاب ها را بسیار لذت بخش تر نماید و در مرحله بعدی جستجو و دسترسی به کتاب ها را بسیار آسان تر از قبل می نماید.

دانلود-Wattpad

با دانلود Wattpad هر کابری می تواند به کتابخانه های خود دسترسی داشته باشد و گروهی از کتاب های مردعلاقه را به آن اضافه نمایید. شما در این برنامه می توانید داستان های جدید و بروز را روزانه دریافت کنید و در مورد آنها نظرات خود را بیان کنید. از مزیت های این کتابحانه رایگان این می باشد که دیگر نیازی به مراجعه کتابحانه های حقیقی نداشته و می توانید بدون صرف هزینه و در کمترین زمان ممکن کتاب های مورد علاقه خود را بروز و با آخرین چاپ در اختیار داشته باشید. این اپ بر روی سیستم عامل اندروید ۲.۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Wattpad از لینک مستقیم و رایگان سایت دانلودها استفاده نمایند.

info

• Free stories and books written by published and aspiring authors

• Search popular genres and unique topics to find any story you can imagine

• Follow stories as they are written, get updates for new chapters

• Connect with writers and other readers. Leave comments on stories and discuss the newest plot twists!

• Save to your library and share what you’re reading with your friends

• Write your own stories. Share your writing with the supportive Wattpad community

Changelog :

Integration with Google Smart Locks

Fixed issue with pencil icon always creating a new story

Bug fixes

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – برای تمامی گوشی های اندروید 4.4 به بالا

ADs