دانلود بازی اکشن گرفتن زامبی ها Zombie Catchers 1.23.2 – اندروید

بازی اکشن Zombie Catchers یک بازی اکشن ماجراجویانه با داشتن محیطی ترسناک و جهانی سرد می باشد که می توانید با دانلود Zombie Catchers از لحظات هیجان انگیز بازی لذت ببرید. شما در این بازی می توانید تا با حمله به انسان های زنده سیاره زمین را تصاحب کرده و با ارواح آلوده مبارزه نمایید. بازی دارای ریتم جذابی می باشد که هر کاربری می تواند لذت کافی را از بازی برده و در مراحل بازی غرق شود. شخصیت های بازی به خوبی ساخته و پرداخته شده اند و کاربر می تواند با آنها ارتباط برقرار نماید.

با دانلود Zombie Catchers یک گرافیک کارتونی را مشاهده خواهید کرد که کارایی بسیاری داشته است و شما هیچگاه از انجام بازی برای ساعت های طولانی خسته نخواهید شد. بازی بر طیق تصمیمات شما پیش خواهد رفت و در واقع رسیدن به و اطمینان از گرفتن زامبی ها است که پیروزی شما را رقم خواهد زد. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Zombie Catchers از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Zombie Catchers 1.23.2 Apk + Mod

کاور-Zombie-Catchers

Zombie-catchers-Screenshot-1  Zombie-catchers-Screenshot-2

info

Zombie Catchers is an action adventure game in a world riddled by a zombie invasion! Planet Earth is infested with the undead, but we’re in luck: A.J. and Bud, two intergalactic businessmen, have decided to set up shop on our homeworld! Together, they plan to catch all the zombies and make Earth safe once more – while also making a handsome profit…

Changelog :

Bug fixes and improvements

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی

  دانلود فایل نصبی – مود