دانلود بازی اکشن Zombie Shooter Motorcycle Race v3.39 – اندروید

بازی Zombie Shooter Motorcycle Race یک بازی در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو بازی سازی Tiny Lab Racing Games منتشر شده است. این بازی توانست با ۱۰۰ هزار دانلود امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را در گوگل پلی ثبت کند. در این بازی جذاب و مهیج، شما به عنوان یکی از بازماندگان بیماری خطرناک نقش‌آفرینی می‌کنید. به منظور جلوگیری از آلوده شدن به این بیماری مرگبار، شما سوار بر یک موتور سیکلت هستید و حین حرکت خود، می‌بایست تا هر تعداد زامبی که می‌توانید را زیر بگیرید.

کنترل کامل موتور بر عهده ی شما خواهد بود و در مسیر بازی موانع مختلفی محیطی مانند سطح های لغزنده وجود خواهند داشت که می توانند شما را از حرکت متوقف کرده یا سرعت شما را بکاهند. گاهی تعداد زیادی زامبی به دنبال شما خواهند آمد و شما باید حداکثر تلاش خود را برای فرار از دست آنها بکنید. سه دنیای مختلف در بازی وجود دارند و گیم پلی بازی بسیار ساده می باشد و شما می توانید با دو دکمه که یکی برای جلو رفتن و دیگری برای حقظ تعادل است بازی را انجام دهید. شما بری اجرا این بازی به اندروید ۴٫۲ و بالاتر نیاز دارید.

Zombie Shooter Motorcycle Race v3.39 Apk + Mod

بازی-zombie-shooter-motorcycle-race-اندروید

info

Welcome to the apocalyptic Zombie Land, full of dead walkers who devour your brain. Choose your favorite zombie killer snow motorcycle from 4 given ones: Exterminator, Blade Rider, Nitro and Brute. Jump on it and become a fiercest zombie smasher! Crush every single zombie who will block your way and try to attack you!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود شده