دانلود دوره آموزشی After Effects for Graphic Design – آموزش افتر افکت برای طراحی گرافیک

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

به عنوان یک طراح، شما به طور دائم برای ایجاد تصاویر جدید و جذاب برای پروژه های خود به چالش کشیده می شوید. این کار گاهی نیاز به ابزارهای جدید دارد. After Effects برای انیمیشن سازی شناخته شده است اما همچنین یک برنامه قدرتمند برای طراحان گرافیک می باشد. پنل ها و ویژگی های اساسی آن به فتوشاپ، ایندیزاین و Illustrator شباهت دارد. همین امر سبب می شود تا طراحان به راحتی After Effects را یاد بگیرند.

این دوره یک گردش کار منحصر به فرد را فراهم می کند که از ترکیب فتوشاپ و افتر افکت برای ایجاد دارایی های خیره کننده، منحصر به فرد و با کیفیت حرفه ای برای چاپ، وب و عکاسی تشکیل می شود. در این دوره با نحوه ایجاد افکت های خاص، افزودن نورپردازی چشمگیر به عکس ها، تصاویر کلیدی رنگ، ساختن تکسچر ها و الگوها، ایجاد افکت هایی مانند آب، حباب، رعد و برق و باران آشنا می شوید. این دوره برای هر طراحی مناسب است، حتی اگر قبلا از After Effects استفاده نکرده باشد.

عنوان دوره آموزشی : After Effects for Graphic Design
مدت زمان آموزش : ۱۴۳ دقیقه
فرمت تصویری : h264, 720p
فرمت صوتی : AAC, 44kHz, 2ch
زبان : انگلیسی

ویدیو-آموزشی-after-effects-for-graphic-design

info

As a designer, you’re constantly challenged to create new and compelling imagery for your projects. That sometimes requires new tools. After Effects is known for animation, but it’s also a powerful program for graphic designers. Its panels and basic features are similar to Photoshop, Illustrator, and InDesign, which makes After Effects easier for designers to learn.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود ویدیو آموزشی با لینک مستقیم

ADs