دانلود Batman: The Animated Series انیمیشن سریالی بتمن با کیفیت بلوری

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود انیمیشن سریالی Batman: The Animated Series – بتمن

فصل های سوم و چهارم با کیفیت BluRay 1080p اضافه شد

کاور-Batman-The-Animated-Series

نام انیمیشن: دانلود Batman: The Animated Series – انیمیشن سریالی بتمن

سال انتشار: ۱۹۹۲

ژانر: انیمیشن، اکشن، ماجرایی

مدت زمان: هر قسمت حدود ۲۳ دقیقه

کیفیت: BluRay x264 720p / BluRay x264 1080p

وضعیت پخش: تمام شده

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد، ادغام شده با ویدیو

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن سریالی بتمن (به انگلیسی: Batman: The Animated Series) را می توان یکی از تاثیرگذارترین و جریان سازترین سریال های تاریخ دانست که با کیفیت بالای خودش توانست عظمت بتمن و دنیای سینمایی این شخصیت دوست داشتنی را به همگان نشان دهد و به نوبه خودش، یکی از بیادماندنی ترین سریال های انیمیشنی تاریخ محسوب می شود. شوالیه تاریکی در شهر گاتهام با جرم و جنایت مبارزه می کند و از دوستان صمیمی خودش رابین و زن گربه ای هم کمک می گیرد.

هر قسمت از دانلود Batman: The Animated Series نمایانگر دیالوگ های جذاب با صداپیشگی اسطوره هایی بیل فینگر و باب کین است. بروس وین که وارث خانواده بزرگ وین ها است، یک شهروند بیلیونر شهر گاتهام محسوب می شود و به عنوان بتمن، نقش خودش را در مبارزه با جرم و جنایت پیش می گیرد. بتمن شب ها ماموریت خودش را انجام می دهد و به عنوان خفاش شب، کارهای بزرگ و ماجراجویانه ای را انجام می دهد.

انیمیشن سریالی بتمن Batman: The Animated Series، در جریان سال های ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۵ و در ۲ فصل تهیه و پخش شد و هنوز هم جذابیت و زیبایی خودش را از دست نداده است. بتمن در طول این انیمیشن با کاراکترهای زیادی همراه می شود و جنایتکاران جور و واجور را از راه برمی دارد. این مجموعه به صورت کامل از مجموعه کمیک های بتمن تهیه شده است و نقش اصلی را بتمن ایفا می کند.

تفاوت های جالب و محسوسی بین انیمیشن Batman: The Animated Series و کمیک های بتمن وجود دارد و می توان در شخصیت ها نیز این تغییرات را احساس کرد. اما آنچیزی که مشخص است، جذابیت این انیمیشن سریالی است و نمی توان از مشاهده شخصیت های محبوب در قالب تصاویر متحرک، لذت نبرد. تاریکی دنیای کامیک ها در این انیمیشن دیده می شود و شم خجالتی بروس وین نیز به وضوح در برخی از قسمت ها مشخص است. شهر گاتهام را در سال ۱۹۶۰ مشاهده میکنیم و جنایات مخصوص آن زمان نشانگر فضای آن دهه ها است. دشمن اصلی بتمن، جوکر معروف است که شخصیت پردازی بی نظیری در این سری داشته است و علاقه مندان حرفه ای سری کمیک های بتمن، به خوبی با پیچ شخصیتی جوکر و نبردهایی که با بتمن دارد آشنا هستند.

info

The Dark Knight battles crime in Gotham City with occasional help from Robin and Batgirl.

Heir to the Wayne family fortune, Bruce Wayne lives by day as a seemingly lavish playboy millionaire socialite, but by night assumes the role of his crime-fighting alter-ego: the caped crusader known as Batman. Throughout the Animated Series, Batman receives help from sidekicks Robin and Batgirl, as well as Police Commissioner Gordon, in protecting the streets of Gotham City from a large rogue’s gallery of criminals, lunatics and nemeses.

This animated series conveys the dark mood of the original “Batman” comic books. Unlike the light action “Batman” show of the 1960s, Gotham City’s Caped Crusader, Bruce Wayne, is sometimes moody. And Robin’s alter ego, Dick Grayson, has a more-mature personality than in the original series.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs