دانلود انیمیشن ماجراهای جدید بتمن – The New Batman Adventures 1997

دانلود انیمیشن سریالی The New Batman Adventures 1997 با کیفیت BluRay 1080p

کاور-The-New-Batman-Adventures

عنوان انیمیشن: The New Batman Adventures – ماجراهای جدید بتمن

سال انتشار: ۱۹۹۷ – ۱۹۹۹

مدت زمان: هرقسمت حدود ۳۰ دقیقه

ژانر: انیمیشن، اکشن، ماجرایی

کیفیت: BluRay 720p / BluRay 1080p

وضعیت پخش: اتمام دو فصل.

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد، ادغام شده با ویدیو

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن سریالی ماجراهای جدید بتمن (به انگلیسی: The New Batman Adventures) ماجراهای تاریک و بیشتری از شخصیت رابین در نقش بتمن را نمایش می دهد که حال ارتباط جدیدی با زن گربه ای پیدا کرده است و حال هردو به عنوان خفاش شب در شهر نقش خود را ایفا می کنند. این انیمیشن کمی متفاوت از سری محبوب Batman: The Animated Series ارائه شده است و حدود سه سال درست بعد از زمانی است که سریال بتمن از شبکه فاکس به روی آنتن رفت. حال دیک گرایسون رشد کرده است و هویت جدیدی را به شخصیت خفاش شب داده است. تیم دراک صداپیشه رابین هم به شکل عالی روحی تاریک به این شخصیت داده است.

مطالب مرتبط

شخصیت های محبوب سری در انیمیشن The New Batman Adventures حضور دارند و شاهد خرابکاری آنها و اعزام گروه خفاش شب خواهیم بود. جان بتمن و زن گربه ای مدام به خطر می افتد و بینندگان می توانند در هر قسمت استرس و هیجان بالایی را تجربه کنند. شکل و شمایل بتمن بسیار مشابه اولین عناوین بتمن است که در دهه ۹۰ شاهد بوده ایم. بنابراین مخاطب ارتباط بیشتری می تواند برقرار کند و صداپیشگی هم به بهترین شکل ممکن روحیه تاریک وی را به نمایش می گذارد.

این سری را می توان مجموعه ای دانست که تمرکز بیشتری روی دیگر شخصیت های شهر گاتهام دارد و طرح های بصری ساده تری را شاهد هستیم. مدرنیته چندان در ساخت انیمیشن دخیل نبوده است و همان المان های کلاسیکی را شاهد هستیم که در سری اولیه هم دیده بودیم. طرح ها گرچه ساده هستند اما تیره و تاری در آن ها دیده می شود و سبک های قابل توجهی در آنها به کار رفته است. سازندگان تصمیم گرفته اند که با بتمن ساده تری روبرو باشیم و در کنار آن به دیگر کاراکترهای شهر گاتهام هم توجه کنیم.

info

The further and darker adventures of Batman with a new Robin, a closer association with Batgirl and the previous Robin now as Nightwing.

Slightly different than “Batman: The Animated Series.” The series takes place approximately three years after the last episode of Batman which ran on Fox. Dick Grayson has grown up taken the costumed identity of Nightwing, with Tim Drake taking over as Robin.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs