دانلود فیلم آموزش سرمایه گذاری بیت کوین

فیلم آموزش Cryptocurrency Investing Crash Course در مورد بیت کوین است که در دنیای فناوی امروزه بسیار فراگیر شده است و شاهد افزایش قیمت سرسام آور آن در بازارهای جهانی هستیم. هیچ کس نمی داند که این قیمت تا چه حدی پیشرفت خواهد کرد و هیچ نمی تواند پیش بینی خاصی داشته باشد. حال شما ممکن است تعجب بکنید که چگونه باید بیت کوین را بخرید و این یکی از دلایلی است که ما این دوره را تهیه کرده ایم تا مردم بتوانند به سرعت راهنمای گام به گام بیت کوین را داشته باشند و بتوانند برای آینده خودشان در قبال بیت کوین، مطالبی را بیاد داشته باشند.

این دوره آموزشی می تواند نحوه خرید و فروش بیت کوین را آموزش داده و هدف گذاری خاصی را برای هر کدام از افراد داشته باشد. اینکه نقطه شروع باید چه چیزی باشد و چگونه کار با بیت کوین و دیگر ارز رمزها شروع می شود، توسط این دوره مطرح می شود و شانس موفقیت دیگر ارز رمزها نیز بررسی می شود. نقطه موفقیت شما باید ریشه یابی شده و شما نیز بتوانید خود را در صورت نیاز، در معرض خرید و فروش های بیت کوین قرار دهید.

عنوان دوره: Cryptocurrency Investing Crash Course

مدرس: Jalaluddin Jabarkhiel

مدت زمان: ۴۲ دقیقه

فرمت تصویری: AVC 1280×720

فرمت صوتی: AAC 48KHz 2ch

زبان: انگلیسی

کاور-Cryptocurrency-Investing-Crash-Course

دوره های آموزشی:

  • معرفی دوره
  • کیف پول
  • خرید بیت کوین
  • مبادلات و بازرگانی
  • سرمایه گذاری

اسکرین-شات-Cryptocurrency-Investing-Crash-Course

info

Description
Welcome! If you’ve been paying attention to the news lately, you’ll have noticed that Bitcoin is increasing in value at a pace nobody could have predicted! Now you’re probably wondering well how do I buy some Bitcoin, and that’s one of the reasons we made this course so that people could quickly get started with cryptocurrency and have a step by step guide showing you how to do it. You might also have heard that there are other coins similar to Bitcoin that you can trade and make a profit on. If that is your goal or if you just want to increase your knowledge on how to get started with cryptocurrency, then you are in the right spot!

Courses:
Introduction
Wallets
Purchasing Bitcoins
Exchanges and Trading
Cashing Out

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 117 مگابایت
  • تاریخ انتشار: October 2017
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 14.99 دار
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود با لینک مستقیم