دانلود مراسم بازی های رایانه ای گیمز کام ۲۰۱۷ – Gamescom 2017 Press Conferences

دانلود مراسم گیمزکام با ۳ کیفیت مختلف و زیر نویس فارسی هم اکنون  از وب سایت دانلود ها قابل دریافت می باشد . گیمزکام (به انگلیسی: Gamescom) یک نمایشگاه سالیانه برای بازی های رایانه ای می باشد که هر ساله در آلمان به نمایش در می آید. این مراسم هر سال توسط سازمان فدرال نرم افزارهای سرگرمی پوسه برپا می شود. در این مراسم هر ساله شرکت های سازنده بازی حضور دارند و جدیدترین محصولات خود را که در ماه های آینده وارد بازار خواهند شد را معرفی خواهند کرد.

هم چنین بحث از کنسول هایی که توسط این کمپانی ها برای اجرای بازی ها تدارک دیده شده است نیز مورد بررسی و نمایش قرار خواهند گرفت. شاید بتوان گفت که Gamescom بزرگترین رویداد برای بازی های رایانه ای در اروپا باشد که هر ساله چیزی بیش از ۳۴۰هزار بیننده، ۶۰۰۰ روزنامه نگار و ۶۳۵ نماینده را از ۸۸ کشور دنیا به خود جذب می کند.

هدف از برگزاری نمایشگاه، گردهمایی تولیدکنندگان بازی‌های ویدیویی، معرفی محصولات آن‌ها و سخت‌ افزارهای مناسب برای بازی است. همواره شرکتهای بزرگی نظیر مایکروسافت در این نمایشگاه شرکت کرده و به معرفی محصولات جدید خود می پردازند.یکی از ویژگی‌هایی که این دوره از نمایشگاه گیمزکام را از سایر دوره های قبلی ان متمایز می سازد، افتتاح آن توسط آنگلا مرکل – صدر اعظم آلمان – است.

گیمزکام ۲۰۱۷ از ۲۲ تا ۲۶ آگوست در شهر کلن آلمان برگزار خواهد شد. روز اول مختص مدعوین محدودی از رسانه‌ها است و از روز دوم، بازدید از آن برای عموم آزاد است. گیمزکام سال ۲۰۱۶ بیش از ۳۴۵ هزار نفر بازدید کننده داشته است. استریم زنده مایکروسافت در گیمزکام ۲۰۱۷ به عنوان اولین کنفرانس نمایشگاه گیمزکام امسال ساعاتی قبل به پایان رسید   ابتدا استریم زنده مایکروسافت را در شب گذشته داشتیم و سپس کنفرانس شرکت الکترونیک آرتز را که دقایقی قبل به پایان رسید.  شما می توانید مراسم ها را با بهترین کیفیت موجود و با لینک مستقیم به صورت کاملا رایگان از وبسایت دانلودها دریافت نمایید.

دانلود مراسم گیمزکام

کنفرانس مایکروسافت و الکتورنیک آرتز با ۳ کیفیت ۱۰۸۰ ، ۷۲۰ ، ۴۸۰ در ادامه مطلب قرار گرفت .

زیرنویس فارسی کنفرانس مایکروسافت قرار گرفت …

gamescom-2017

info

Gamescom (stylized as gamescom) is a trade fair for video games held annually at the Koelnmesse in Cologne, North Rhine-Westphalia, Germany. It is organised by the BIU (Bundesverband Interaktive Unterhaltungssoftware, English: Federal Association of Interactive Entertainment Software). It is used by many video game developers to show off their upcoming games and game-related hardware.Gamescom is the world’s 2nd largest gaming event behind Asia Game Show, (measured by exhibition space and number of visitors) with 345,000 visitors, more than 6,000 journalists and 700 exhibitors from 88 countries attending the show in its sixth year.

 

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود کنفرانس مایکروسافت در گیمز کام 2017

کیفیت 1080 در پارت های یک گیگا بایتی :

پارت 01

پارت 02

پارت 03

پارت 04

کیفیت 1080p با حجم 3170 مگابایت

کیفیت 720p با حجم 1630 مگابایت

کیفیت 480p با حجم 568 مگابایت

زیرنویس فارسی

======================================================

دانلود کنفرانس الکترونیک آرتز در گیمز کام2017

کیفیت 1080 در پارت های یک گیگا بایتی :

پارت 01

پارت 02

پارت 03

کیفیت 1080p با حجم 2200 مگابایت

کیفیت 720p با حجم 1250 مگابایت

کیفیت 480p با حجم 448 مگابایت

زیرنویس فارسی

======================================================

دانلود کنفرانس Age of Empires در گیمز کام2017

کیفیت 1080 در پارت های یک گیگا بایتی :

پارت 01

پارت 02

پارت 03

کیفیت 1080p با حجم 2300 مگابایت

کیفیت 720p با حجم 1250 مگابایت

کیفیت 480p با حجم 425 مگابایت

زیرنویس فارسی بزودی