دانلود GDC 2019 – کنفرانس توسعه دهندگان بازی ۲۰۱۹

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

رویداد Game Developers Conference یا به اختصار GDC که آغاز به کار آن به سال ۱۹۸۸ باز‌می‌گردد، به صورت سالیانه بازی‌سازان را با اهدافی همچون آموزش و ایجاد شبکه ارتباطی گرد هم می‌آورد و علاوه بر سخنرانی‌ها، میز‌گرد‌ها و کارگاه‌های آموزشی با موضوعاتی مانند برنامه‌نویسی، طراحی و جلو‌ه‌های بصری که متخصصین صنعت بازی‌های ویدیویی آن‌ها را بر‌گزار می‌کنند. رویداد GDC 2019 از تاریخ ۱۸ مارس (۲۷ اسفند) تا ۲۲ مارس (۲ فروردین) در سان فرانسیسکو برگزار می شود.

کمپانی گوگل در جریان کنفرانس خبری خود در GDC 2019 که در مورد پلتفرم استریم جدیدی با نام استیدیا (Stadia) بود، در کنار معرفی ویژگی‌های مختلف این پلتفرم به صحبت در مورد قدرت بالای آن هم پرداخت و در این بین نام کنسول‌های پلی استیشن ۴ پرو و ایکس باکس وان ایکس هم به میان آمد. در این رویداد  استودیو آدورلد اینهبیتنتس سه ویدیو از بازی مورد‌انتظار Oddworld: Soulstorm منتشر کرد که در قالب مهم‌ترین آن‌ها یکی از بخش‌های سینماتیک بازی قابل مشاهده است.

کنفرانس Google و Unity با دو کیفیت ۴۸۰p و ۷۲۰p در ادامه مطلب قرار گرفت.

کنفرانس-gdc-2019

info

The Game Developers Conference (GDC) is a yearly conference for video game developers. The event has learning, inspiration, and networking. The event includes an expo, networking events, and awards shows like the Game Developers Choice Awards and Independent Games Festival, and a variety of tutorials, lectures, and roundtables by industry professionals on game-related topics covering programming, design, audio, production, business and management, and visual arts.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

کنفرانس خبری Google :

دانلود با کیفیت WEB-DL 720p با حجم 561 مگابایت

دانلود با کیفیت WEB-DL 480p با حجم 305 مگابایت

مدت زمان کنفرانس : 61 دقیقه

کنفرانس خبری Unity :

دانلود با کیفیت WEB-DL 720p با حجم 822 مگابایت

دانلود با کیفیت WEB-DL 480p با حجم 623 مگابایت

مدت زمان کنفرانس : 133 دقیقه