دانلود فیلم آموزش هم زمانی در پایتون

با دانلود فیلم آموزش پایتون می توانید برنامه های خود را به سادگی با پایتون راه اندازی کرده و از سخت افزار های جدیتر و سریع تری در این زمینه استفاده نمایید. دوره ارای بخش های مختلفی می باشد که هم زمانی در برنامه ها را به خوبی تشریح کرده و ارتباط آن با دیگر بخش های سخت افزاری نظیر سی پی یو را به خوبی بررسی می کند. شما باید بتوانید از تکنیک های همزمانی استفاده کرده برنامه های خود را به صورت چند هسته ای طراحی نمایید تا بتوانید پاسخگویی سریع تری را مشاهده کرده و در نتیجه کارایی برنامه های خود را به خوبی افزایش دهید. این موضوع بسیار مهمی در این زمینه خواهد بود که بتوانید برنامه خود را کارامدتر کرده و از بسته های همگان سازی پایتون نیز در این زمینه استفاده های لازم را برده باشید.
با دانلود فیلم آموزش پایتون همه توسعه دهندگان می توانند درک مفیدی از مفاهیم همزمانی و چند هسته ای کردن برنامه ها اشته باشند و نحوه استفاده و راه اندازی آن را به خوبی فرا بگیرند. در واقع این شما هستید که می توانید از بسته های برنامه نویسی پایتون استفاده کرده و دست یابی مناسبی به فرایندهای سرعت بخشی به توسعه برنامه ها و افزایش کارایی آنها را داشته باشید. این دوره می تواند با همکاری پایتون توسعه نرم افزارها را بسیار بهتر کرده و روش های لازم برای رسیدن به وظایف درست برنامه ها را برای شما تشریح نماید. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دانلود فیلم آموزش پایتون و توسعه برنامه از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان مجموعه: Getting Started with Python Concurrency

مدرس: Tim Ojo

مدت زمان: ۲ ساعت و ۳۸ دقیقه

فرمت تصویری: h264, 1280×720

فرمت صوتی: AAC, 44100 Hz, 2 Ch

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

کاور-آموزش-پایتون

دوره های آموزشی:

–  بررسی دوره
–  مفاهیم هم زمانی
–  موضوع
–  چند پردازشی
–  تقسیم کردن متون
–  برنامه نویسی ناهمزمان

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-پایتون

info

Description

Until recently, you could speed up your programs by simply running them on newer, faster hardware. Now, instead of making CPU’s faster, hardware makers are adding more CPU cores to your computing devices. To make programs run faster today, employing concurrency techniques to get your programs running on multiple cores simultaneously is paramount. In this course, Getting Started with Python Concurrency, you’ll learn how to make your Python programs more efficient, responsive, and faster using Python’s concurrency packages. First, you’ll explore how to choose the right concurrency package for your task. Next, you’ll discover how to distribute a task to worker processes to speed up execution by running on multiple cores. Finally, you’ll cover how to do node.js style asynchronous programming using the asyncio package. When you’re finished with this course, you’ll have a solid understanding of concurrency concepts and how to apply them in Python in a simple and readable manner to achieve greater performance results.

Courses:
Course Overview
Concurrency Concepts
Threading
Multiprocessing
Abstracting Concurrency
Asynchronous Programming

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 298 مگابایت
  • تاریخ انتشار: October 2017
  • منبع: Pluralsight
  • قیمت: رایگان
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Getting Started with Python Concurrency

دانلود از لینک مستقیم