دانلود فیلم آموزش استفاده از پایتون در مایا

شما با استفاده از دوره آموزش مایا می توانید به صورت کاربردی تر و سریع تر با این برنامه کار کرده و پایتون را به این برنامه وارد نمایید. شما با استفاده از پایتون می توانید ابزارهای خود را برای اقدامات مختلف در مایا وارد کرده و نحوه استفاده از توابع این زبان را در این برنامه به خوبی قرا بگیرند. کاربران می توانند بیشتر در مورد کلاس های این زبان بحث و گفتگو کرده و به خوبی رابط کاربری مناسب را برای این منظور ایجاد نمایند. شما باید بتواند هنر استفاده از آن در مایا را به خوبی قرا گرفته و نرم افزار خودتان را با استفاده از قابلیت های مایا و پایتون تولید نمایید. آنچه که شما نیاز خواهید داشت همان مایا خواهد بود و کاربران بدون نیاز به برنامه کمکی می توانند مباحث دوره را فرا بگیرند.
کاربران می توانند با دانلود مایا مفاهیم برنامه نویسی را نیز در این دوره فرا گرفته و برخی از توابع را برای ایجاد خوب نرم افزار استفاده نمایند. این دوره در واقع نشان دهنده اصول کلی استفاده از پایتون در مایا می باشد تا با این تلفیق به خوبی بتوانید در طراحی برنامه های حرفه ای مهارت های زیادی را کسب نمایید. این مهارت ها می تواند در خود مایا و پایتون به صورت تکی کاربرد داشته باشد. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دانلود فیلم آموزش مایا از لینک مستقیم و رایگان سرور های قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

عنوان مجموعه : Python for Maya Fundamentals

مدرس : Dhruv Govil

مدت زمان : ۲ ساعت و ۴۶ دقیقه

فرمت تصویری : AVC 1280×720

فرمت صوتی : AAC 44KHz 2ch

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

کاور-آموزش-مایا

دوره های آموزشی :

– بررسی دوره
– پایه های پایتون
– اضافه کردن هوش به کدهای ما
– استفاده از ویرایشگر خارجی
– ایجاد یک رابط کاربری
– کلاس ها
– ساخت یک ابزار از ابتدا

برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-مایا

info

Description

Do you ever feel like you could work better and faster in Maya if you didn’t have to do so many repetitive tasks? In this course, Python for Maya Fundamentals, you’ll learn the skills to make your own tools that automate those actions away. First, you’ll discover how to use functions. Next, you’ll explore more about classes. Finally, you’ll learn other programming concepts to make artist friendly user interfaces. When you’re done with this course, you’ll be able to write software for yourself, your team, or even your studio, making you the fastest artist around and invaluable to your employers. Software required: Maya.
Courses :
Course Overview
Foundations of Python
Adding Brains to Our Code
Using an External Editor
Making a User Interface
Classes
Building a Tool from Scratch

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 452 مگابایت
  • تاریخ انتشار: October 2017
  • منبع: Pluralsight
  • قیمت: رایگان
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Python for Maya Fundamentals

دانلود از لینک مستقیم