دانلود بازی ایران و مراکش Iran vs Morocco 2160p 4K UHD

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

در مراسم قرعه کشی که در آذر ماه پارسال برگزار شد؛ ایران با سه کشور مراکش، پرتغال و اسپانیا هم گروه شد. گروهی که در نگاه اول چالش برانگیر  وسخت به نظر می رسد. مسابقات جام جهانی از روز ۲۴ ام خرداد امسال به مدت یک ماه میزبان میلیون ها بیننده ی فوتبال در سراسر دنیا خواهد بود. طبق زمان بندی که برای مسابقات انجام شده است؛ تیم ملی کشورمان ایران به ترتیب در ۲۵ خرداد ماه با تیم ملی مراکش، ۳۰ خرداد ماه با تیم ملی اسپانیا و ۴ تیر ماه نیز با تیم ملی پرتغال بازی خواهد کرد. در این میان تنها تیم ملی اسپانیا، یک بار موفق به کسب عنوان قهرمانی شده است و آن هم مربوط به جام جهانی دوره قبلی یعنی جام جهانی ۲۱۴ برزیل می باشد.

در اولین بازی از گروه B، تیم ملی ایران به مصاف تیم ملی مراکش خواهد رفت. تیم ملی مراکش نخستین بار در جام جهانی ۱۹۷۰ مکزیک حضور یافت و آخرین حضورش نیز به جام جهانی ۱۹۹۸ برمی گردد. این تیم توانسته پس از ۲۰ سال راهی جام جهانی شود. تیم ملی کشورمان نیز برای ۵ امین بار در مسابقات جام جهانی شرکت می کند و آخرین حضورش مربوط به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل می باشد. تیم‌های‌ ‌ملی فوتبال ایران و مراکش از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه زنیت آره‌نا شهر سن پترزبورگ به مصاف هم می روند.

بازی ایران و مراکش جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

Iran vs Morocco World Cup 2018

کیفیت اولترا اچ دی ۲۱۶۰p 4K UHD اضافه شد

بازی-فوتبال-ایران-مراکش-iran-vs-morocco-world-cup-2018

 

info

Morocco and Iran square off in a marquee 2018 World Cup match on Friday at 11:00 a.m. ET. Both teams will be looking for the full three points if they want to have any chance of advancing out of Group B, which also features Spain and Portugal, two of the top football teams in the world.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com