دانلود مراسم Paris Game Week 2017

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

مراسم Paris Game Week 2017  اغلب رویدادی مهم برای شرکت سونی محسوب می‌شود. از جمله برخی از رونمایی‌های این شرکت در طی دوره‌های قبلی این رویداد می‌توان به رونمایی از بخش چند نفره Uncharted 4: A Thief’s End، تریلری جدید از بازی Horizon Zero Dawn، تاریخ انتشار Street Fighter V و نمایش جدیدی از آخرین ساخته استودیوی کوانتیک دریم (Quantic Dream) یعنی Detroit: Become Human اشاره کرد.  نمایشگاه Paris Games Week چند ماه پیش از رویداد Playstation Experience برگزار می‌گردد.

لازم به ذکر است که شرکت سونی در جریان کنفرانس Gamescom 2017، حضور نداشت و کنفرانسی خبری برگزار نکرد؛ بنابراین، Paris Games Week 2017، نخستین رویداد مهمی خواهد بود که شرکت سونی پس از نمایشگاه E3 2017 در آن حضور می‌یابد.  شعبه اروپایی شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی، در تاریخ ۳۰ اکتبر و از ساعت ۱۷ بعد از ظهر به وقت پاریس (مصادف با دوشنبه ۸ آبان ماه، از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران)، کنفرانس خبری برای نمایش جدیدترین عناوین شرکت سونی در رویداد Paris Games Week 2017، برگزار  کرد. در حالی که شرکت سونی سال گذشته در مراسم Paris Games Week 2016 کنفرانس خبری نداشت، این شرکت یک سال قبل از آن، کنفرانس دیگری در این مراسم برگزار کرده بود.

شرکت سونی معمولاً در جریان رویداد Playstation Experience از بازی‌های جدید رونمایی به عمل می‌آورد و تریلرهای زیاد و جذابی از بازی‌های خود منتشر می‌کند. از جمله معرفی‌های بزرگ شرکت سونی در کنفرانس خبری Paris Game Week 2015 این شرکت، می‌توان به رونمایی از Detroit: Become Human ،Matterfall ،Driveclub Bikes و Until Dawn: Rush of Blood اشاره داشت. سونی همچنین در این مراسم گیم‌پلی‌های جدید از عناوین Horizon: Zero Dawn ،Gravity Rush 2 ،Dreams و Wild به نمایش گذاشت.هم اکنون می توانید این مراسم را با ۵ کیفیت مختلف از وب سایت دانلودها دریافت نمایید.

دانلود مراسم Paris Game Week 2017

کنفرانس سونی با ۵ کیفیت مختلف  ۱۴۴۰p ، ۱۰۸۰p ، ۷۲۰p ، ۴۸۰p ، ۳۶۰p به صورت کامل در ادامه مطلب قرار گرفت.

مراسم Paris Game Week 2017

info

Paris Games Week, or simply PGW, is a trade fair for video games held annually at the Paris expo Porte de Versailles in Paris, France. It is organised by SELL (Syndicat des éditeurs de logiciels de loisirs), a French organisation that promotes the interests of video game developers.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

WEB-DL Realese

دانلود مراسم با کیفیت 1440 در پارت های 2 گیگابایتی :

پارت 01

پارت 02

پارت 03

پارت 04

دانلود مراسم با کیفیت 1440 در یک قایل :

کیفیت 1440p با حجم 7.6 گیگابایت

==============================

دانلود مراسم با کیفیت 1080 در پارت های 2 گیگابایتی :

پارت 01

پارت02

دانلود مراسم با کیفیت 1080 در یک قایل :

کیفیت 1080p با حجم 3.6 گیگابایت

==============================

کیفیت 720p با حجم 1.4 گیگابایت

کیفیت 480p با حجم 796 مگابایت

کیفیت 360p با حجم 463 مگابایت

مدت زمان مراسم : 144 دقیقه