دانلود مجموعه وکتور The best spagetti menu

مجموعه وکتور The best spagetti menu نام این مجموعه وکتور گرافیکی میباشد. فایل های موجود در این مجموعه دارای فرمت های EPS می باشد که برای باز کردن آن نیاز به برنامه های Adobe Photoshop و یا Adobe Illustrator دارید. وکتور یک ابزار طراحی است که نوع خاصی از فایلهای گرافیکی میباشد که بر اساس معادلات ریاضی شکل گرفته و متشکل از نقاط، خطوط و اشکال می باشد.

در تصاویر برداری از نقاط به عنوان Node یاد میکنند، که قابلیت اضافه شدن، حذف و جابجائی را دارا بوده و بواسطه ی دستگیره ی آنها، کیفیت، ظاهر و مسیر بین نقاط در درون خطوط یا اشکال تحت تاثیر قرار می گیرند. این تصاویر مستقل از رزولوشن هستند و می‌توان آنها را بزرگ و کوچک کرد و در هر رزولوشن بدون از دست دادن جزییات و وضوح چاپ کرد.

The-best-spagetti-menu

info

AI is a vector format—its files are mostly, well, vectors. Longer answer: Because of the different properties of raster and vector, the files are going to differ significantly, and so is their usecase. Vector graphics is the use of polygons to represent images in computer graphics. Vector graphics are based on vectors, which lead through locations called control points or nodes.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

لینک مستقیم