آنتی ویروس ۳۶۰ توتال سکیوریتی ۳۶۰Total Security 9.2.0.1291

اگر شما به دنبال یک آنتی ویروس سبک و قدرتمتد می گردید و از گشتن برای کرک ها و سریال های آنتی ویروس تان خسته شده اید ، میتوانید از آنتی ویروس ۳۶۰ توتال سکیوریتی ۳۶۰Total Security استفاده کنید . آنتی ویروس ۳۶۰ توتال سکیوریتی یکی از نرم افزارهای در زمینه شناسایی و حذف تروجان ها می باشد که موتور های این آنتی ویروس شامل موتور کلود انتی ویروس ۳۶۰ ، Machine learning cloud QVM engine و BitDefender می باشد. این نرم افزار سپر دفاعی برای جلوگیری از نفوذ هکرهاست یرای سیستم شما و به اصطلاح امنیت ۳۶۰ درجه را برای شما به ارمغان می اورد. ۳۶۰Total Security شامل آنتی ویروس و ضد ابزارهای جاسوسی می باشد که جهت جلوگیری از ویروسی شدن سیستم و جلوگیری از به سرقت رفتن اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد.آنتی-ویروس-۳۶۰-توتال-سکیوریتی

قابلیت های کلیدی آنتی ویروس ۳۶۰ توتال سکیوریتی ۳۶۰Total Security :

– حفاظت : ابن نرم افزار وظیفه حفاظت از سیستم شما از دست نرم افزار های مخرب،فیشینگ یا phishing (phishing به تلاش برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند نام کاربری، گذرواژه، اطلاعات حساب بانکی و… از طریق جعل یک وب‌سایت، آدرس ایمیل و… گفته می‌شود.) ، درب پشتی یا همان backdoor ( backdoor به راهی گفته می‌شود که بتوان از آن بدون اجازه به قسمت‌ های مشخصی از یک سامانه دیگر مانند رایانه، دیوار آتش، یا افزاره‌ های دیگر دست پیدا کرد.)

پاکسازی : همچنین آنتی ویروس ۳۶۰ توتال سکیوریتی به شما کمک می کند تا فضای دیسک خود را حفظ کنید. به این صورت که کمک می کند تا فایل های junk یا همان فایل های غیر قابل استفاده را حذف کرده و با این کار سرعت سیستم شما را ارتقا می دهد.

افزایش سرعت : مدیریت و بهینه سازی برنامه های بوت، افزونه ها و خدمات زمان بوت کامپیوتر خود را کوتاه کنید.

بازرسی : با یک کلیک سریع وضعیت کلی ایمنی و سالمتی کامپیوتر را بررسی کنید.

 

آنتی-ویروس-۳۶۰-توتال-سکیوریتی  آنتی-ویروس-۳۶۰-توتال-سکیوریتی  آنتی-ویروس-۳۶۰-توتال-سکیوریتی

info

360 Total Security includes an antivirus scanner, a cleanup tool and a startup booster, all wrapped nicely with an intuitive GUI. Provides comprehensive protection against the latest security threats with a triple virus detection engine and so much more.

اطلاعات فایل
لینک دانلود

دانلود نسخه Standard با حجم 72 مگابایت

دانلود نسخه Essential با حجم 239 مگابایت

رمز فایل

www.downloadha.com

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345