دانلود بیت ‌دیفندر Bitdefender Total Security 2018 Build 22.0.19.242

دانلود بیت ‌دیفندر توتال سکیوریتی (به انگلیسی: Bitdefender Total Security) یک ابزار امنیتی جامع و حرفه ای برای حفاظت اطلاعات و برقراری امنیت در سیستم شما می باشد. از مزایای مهم بیت دیفندر می توان به وجود امکانات و ویژگی های بسیار بالا حتی در نسخه رایگان آن اشاره نمود. همیشه وجود یک آنتی ویروس خوب و کارا با قابلیت های کامل نیاز یک سیستم رایانه ای به شمار می رود. وجود ابزاری امنیتی که بتواند در سیستم را در مقابل حملات ویروس ها و کرم های اینترتی محافظت نماید. نرم افزارهای زیادی در زمینه امنیت وجود دارند. یکی از این نرم افزار ها BitDefender نام دارد. ابزاری بسیار کامل که امنیت مثال زدنی را برای سیستم ها به ارمغان می آورد. اما مجموعه نرم افزار های شرکت BitDefender در یک بسته نرم افزاری جمع آوری شده که BitDefender Total Security نام گرفته است. بسته ای که با دارا بودن تمامی نرم افزارهای امنیتی این شرکت به کاربرانش لذت استفاده از یک رایانه امن را هدیه می دهد.

دانلود-بیت-دیفندر

نرم افزار امنیتی بیت ‌دیفندر با استفاده از آخرین تکنولوژی های موجود اقدام به اسکن سیستم کرده و با به روزرسانی سریع به هیچ ویروس و یا فایل مخربی اجازه ورود به سیستم کاربرانش را نخواهد داد. محیط کاربری این نرم افزار بسیار ساده است و همین عامل به کاربران کمک می کند تا به راحتی بتوانند نرم افزار را مدیریت کنند. این بسته نرم افزاری شامل تمامی نرم افزار های این شرکت برای امنیت کامل خواهد بود.

پوشش امنیتی کامل تنها با استفاده از یک محصول

چرا از محصولات متعدد امنیتی استفاده کنید وقتی که می توانید همه ی آن ها را در یک نرم افزار داشته باشید؟ دانلود بیت دیفندر توتال سکیوریتی انتخابی بی نظیر برای محافظت از سیستم عامل ویندوز، مک او اس و دستگاه های اندرویدی به صورت جامع و یکپارچه می باشد.

امنیت

بسته بی نظیر Bitdefender Total Security توانسته است طی ۵سال اخیر به عنوان بهترین محصول شناسایی بدافزارها شناخته شود. چه چیزی باعث شده است تا نرم افزار بیت دیفندر به این سطح برای چندین سال متوالی برسد؟ استفاده از هوش مصنوعی پیشرفته و گستره ای عظیم از سایر تکنولوژی های انقلابی باعث شده است تا بیش از ۵۰۰میلیون کامپیوتر در دنیا بتوانند حتی جدیدترین تهدیدات سایبری را به سرعت شناسایی و حذف کنند. همه ی این مزایا بدون کاهش سرعت سیستم شما رخ می دهد.

مطالب مرتبط

Bitdefender-Total-Security-اسکرین-شات  Bitdefender-Total-Security-اسکرین-شات Bitdefender-Total-Security-اسکرین-شات

info

Bitdefender Total Security 2017 delivers ironclad protection against even the most advanced malware and provides features designed to safeguard your private life across multiple platforms — all without slowing down your devices. It uses the most advanced security technology in the world, yet it’s simple and intuitive. You only need one account to protect up to 10 different PCs, Macs, and Android smartphones and tablets.

سیستم مورد نیاز

1 GB available free hard disk space (at least 800 MB on the system drive)
1.6 GHz processor
1 GB of memory (RAM) for Windows XP, Windows Vista, Windows 7 and Windows 8 and Windows 10

راهنمای نصب

نسخه ای که دریافت می کنید، نسخه Trial است. برای استفاده از تمامی امکانات نرم افزار، لطفا لایسنس اوریجینال تهیه کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 32 بیتی با حجم 422 مگابایت

دانلود نسخه 64 بیتی با حجم 457 مگابایت