دانلود ۳Dsurvey 2.7.0 – نرم افزار نقشه برداری و مطالعه سطوح زمین

نرم افزار ۳Dsurvey یک ابزار بسیار عالی برای تهیه نقشه از سطح زمین است و می توانید برای پردازش داده های زمین شناسی نیز از آن بهره مند شوید. برنامه می تواند تصاویر را از طریق دوربین های دیجیتالی تهیه کند و به صورت استاندارد در اختیار رابط کاربری برنامه قرار دهید. نقشه های ارتوفوات، از جمله نقشه هایی هستند که به صورت سطحی از زمین گرفته می شوند و می توانند اطلاعات دیجیتالی را در اختیار کاربران قرار دهند. با دانلود ۳Dsurvey می توانید محاسبات را بسیار سریع تر و راحت تر کنید و در نهایت داده ها را به صورت خود در برنامه ذخیره کنید. نرم افزار ۳Dsurvey از الگوریتم های بسیار پیشرفته ای استفاده می کند و می توانید پردازش ها را با همدیگر تطبیق دهد. ابزارهای هوشمند این برنامه کارایی بسیار جذابی را ارائه می دهد و می توانید به صورت خودکار، روی تمامی محاسبات خود کار کنید.

با دانلود ۳Dsurvey کاربران می توانند دقت را در ابزارهای سنجشی خودشان داشته باشند و حتی کارکرد این برنامه را در دوربین های دیجیتالی و عکس برداری از طریق هواپیما نیز مشاهده کنند. این برنامه هیچ نیازی به فرمت های .log برای تعیین مسیر پرواز دارد و می تواند برای پروژه های واقعی کاربرد داشته باشد. الگوریتم های این برنامه، بر اساس استانداردهای روز تهیه شده است و یقینا با داشتن آن می توانید با کیفیت تصاویر با کیفیت گرافیکی و ترکیب بندی رنگی مناسب را داشته باشید. رابط کاربری این برنامه بسیار جذاب است و می توانید عملیاتی نظیر زوم و درگ و دراپ را در مورد تمامی نقشه های برنامه در اختیار داشته باشید.

کاور-3Dsurvey

ویژگی های کلیدی نرم افزار ۳Dsurvey:

  • امکان کار با هواپیماهای بدون سرنشین و دوربین های دیجیتالی نصب شده روی ان ها
  • دارای دقت بالای ابزارهای سنجش زمین
  • بدون نیاز به فرمت های .log در مورد مسیر پروازی
  • طراحی شده برای پروژه های واقعی با استانداردهای جهانی
info

3Dsurvey is a software solution for land surveying data processing. Take a photo with any standard digital camera, import images into 3Dsurvey and produce your own orthophoto maps, digital surface models and calculate volumes faster and more easily. Data is processed automatically based on matching algorithms. Use our smart tools to be even more efficient.

Features:
Works with any drone and any camera
Land surveying tool accuracy
No *.log from flight path needed
Developed based on real projects

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 7, 8, 10; 64 bit

Processor: Intel i5 / i7

RAM: 8 GB RAM

GPU: nVidia GTX 760

Free Disk: SSD 128 GB + HDD 500 GB

راهنمای نصب

1) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید. وارد پوشه ی Patch شده و فایل اجرایی مربوطه را به صورت Run as Administartor اجرا کنید.

2) هنگامی که از شما درخواست پسوورد شد، عبارت free4all را تایپ کنید تا شروع به نصب کند.

3) پس از اتمام نصب فایل پچ، می توانید نرم افزار را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نرم افزار با حجم 60 مگابایت

دانلود مجموعه مستندات با حجم 12 مگابایت