دانلود ۴Videosoft Screen Capture 1.1.28 – نرم‌ افزار تصویر برداری از صفحه نمایش

دانلود ۴Videosoft Screen Capture نرم افزاری در زمینه ضبط و تصویر برداری از صفحه نمایش می باشد که با استفاده از آن می توانید به ضبط و ذخیره ویدیو و صدا در ویندوز بپردازید. شما به کمک این نرم افزار می توانید از تمامی فعالیت های در حال اجرا در دسکتاپ فیلم برداری کنید. اگر شما هم جزو آن دسته از افراد می باشید که نمی دانید چگونه از سایت های مانند یوتیوب فایل های ویدیویی را دانلود نمایید ، تیم دانلود ها ساده ترین راه را به شما پیشنهاد می کند. شما با استفاده از نرم افزار ۴Videosoft Screen Capture می توانید از فیلم های آنلاین فیلم برداری نمایید و آن را ذخیره نمایید. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید از سایت هایی مانند Twitch, Netflix, فیس بوک و … فیلم برداری نمایید.

با دانلود ۴Videosoft Screen Capture همچنین شما می توانید از محیط بازی فیلم برداری نمایید. همچنین شما می توانید تماس های تصویری اسکایپ را توسط این نرم افزار ضبط نمایید. یکی از ویژگی های این نرم افزار این می باشد که علاوه بر ویدیو قادر است صدا را نیز ضبط نمایید. این نرم افزار فایل های صوتی را در فرمت های MP3، M4A، AAC و WMA دخیره می کند. تنظیمات دلخواه خود را انجام دهید، تمام صفحه یا اندازه دلخواه خود را انتخاب کنید، نشانگر موس را برای بهتر دیده شدن برجسته کنید، در هنگام فیلم برداری ویدیو را نگه دارید و بعد از انجام کار هایتان دوباره از ادامه به فیلم برداری بپردازید.دانلود-4Videosoft-Screen-Capture

4Videosoft-Screen-Capture-اسکرین-شات  4Videosoft-Screen-Capture-اسکرین-شات  4Videosoft-Screen-Capture-اسکرین-شات

info

4Videosoft Screen Capture qualifies in capturing screen videos. Whether you want to capture streaming YouTube videos, or want to record live games videos, you are able to use this video capture program to record videos from YouTube, Twitch, Netflix, Facebook, etc. Also if you attend an online meeting, or make a Skype call, you can also record the video from webcam for future use. Moreover, this video capture software enables you to capture screen for tutorials for sharing in an online course.

سیستم مورد نیاز

Windows Vista, Windows 7, Windows 8 and Windows 10.

راهنمای نصب

بعد از نصب ، فایل Patch را در محل نصب کپی نمایید ، سپس آنرا اجرا کرده و Patch را بزنید تا نرم افزار فعال سازی شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 20 مگابایت

ADs
تبلیغات