دانلود نرم افزار اتوکد مکانیکال – AUTODESK AutoCAD Mechanical 2020.1

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

AutoCAD Mechanical شاخه ای از سری نرم افزار های AutoCAD کمپانی AutoDesk می باشد که به مهندسین مکانیک و رشته های وابسته به آن متعلق است. در این نرم افزار شما می توانید با استفاده از المان های از پیش طراحی شده ای که مختص طراحی های مکانیکی است، در طراحی های خود سرعت بیشتر و هم چنین دقت بیشتری را داشته باشید. این نسخه از نرم افزار نسبت به نسخه اصلی اتوکد، امکانات بیشتر و منحصر به فردی را در خود جای داده است. فهرست قطعات از پیش آماده این نرم افزار به طوری است که می توانید زمان طراحی خود را به طور چشمگیری کاهش داده و ابزارهای گزارش گیری و ارائه ی آمارهای دقیق این نرم افزار باعث می شود تا لیست کاملی از اسناد ساختاری خود داشته باشید. آخرین نسخه نرم افزار AutoDesk AutoCAD Mechanical را به صورت کاملا رایگان از وبسایت دانلودها دریافت کنید.

دانلود-AUTODESK-AutoCAD-Mechanical

info

Built for manufacturing, AutoCAD® Mechanical design software includes all the functionality of AutoCAD, plus libraries of standards-based parts and tools to help accelerate mechanical CAD.See how AutoCAD® Mechanical software includes all the functionality of AutoCAD, plus comprehensive libraries of standards-based parts and tools for automating common mechanical drawing tasks.Desktop Subscription gives you access to the latest updates and releases, 1-on-1 web support, priority support in the forums, flexible licensing, and more.

راهنمای نصب

به علت طولانی بودن راهنمای نصب محصولات اتودسک، صفحه ای اختصاصی بدین منظور ایجاد گردیده است. لطفا بر روی لینک زیر کلیک کرده و وارد صفحه آموزش نصب اختصاصی محصولات اتودسک در وبسایت دانلودها بشوید:

– ورود به صفحه آموزش نصب تصویری محصولات اتودسک به صورت جامع

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

توجه مهم! لطفا برای مشاهده ی لینک های دانلود، بر روی مربع خالی کلیک کنید تا عدم ربات بودن شما تایید شود!

ADs