دانلود Abelssoft SSD Fresh 2019.8.0 Build 13 – بهبود عملکرد هارد SSD

نرم افزار Abelssoft SSD Fresh ابزاری است که می توانید از آن استفاده کنید و مدیریت کاملی روی SSD خود داشته باشید. برنامه دارای عملیاتی است که می توانید محدودیت های خاصی روی نوشتن و خواندن روی هارد داشته باشید و در نتیجه طول عمر هارد خود را افزایش دهید. برای این منظور سرویس های غیرضروری هارد شما محدود می شون و می توانید عملکرد سیستم را نیز توسط این کارها افزایش دهید. سرعت بستگی زیادی به عملکرد هارد دارد و برای این منظور می توانید مدیریت جامعی روی عملیات های صورت گرفته هارد داشته باشید و محدودیت های نوشتن روی هارد را تعیین کنید. برنامه دارای قابلیت هایی است که می توانید روی درایوهای هارد داشته باشید و مدیریت و مشاهده اطلاعات آنها را در برنامه خودتان داشته باشید.

با دانلود Abelssoft SSD Fresh یک رابط کاربری هیجان انگیز خواهید داشت و می توانید بهینه سازی های لازم را روی پذیرفتن SSD ها انجام دهید. کارایی هارد مورد بسیار مهمی است و برای اینکه اصلا اطلاعات از دست رفته ای نداشته باشید، باید مدیریت خوبی روی آن صورت دهید و تضمین اطلاعات خود را به صورت تجربی داشته باشید. داده های خود را می توانید به صورت هوشمند نظاره گر باشید و کارایی هارد خود را بالا ببرید. این برنامه از سیستم عامل ویندوز ۱۰ پشتیبانی می کند و می توانید اطلاعات کامل و با جزئیات بالا را روی هارد خود مشاهده کنید. این برنامه از الگوریتم های هوشمند استفاده می کند و می توانید تنظیمات منحصربفرد را روی هارد خود برقرار کنید. المان های گرافیکی، مورد بسیار جذابی است که می توانید به منظور مشاهده و اسکن اطلاعات داشته باشید و به صورت شهودی همه چیز را تحت کنترل داشته باشید.

کاور-Abelssoft-SSD-Fresh

ویژگی های کلیدی نرم افزار Abelssoft SSD Fresh:

  • بهینه سازی سیستم برای پذیرفتن SSD ها
  • امکان گرفتن دسترسی نوشتن روی هارد
  • افزایش کارایی هاردیسک
  • بهینه سازی تنظیمات SSD
  • مشاهده اطلاعات درایوها
  • مشاهده هوشمند داده ها
  • پشتیبانی از ویندوز ۱۰
info

SSD Fresh fits your Windows system to the use of an SSD. SSD Fresh reduces the number of read and write operations and thus increases the lifetime of your drive. By disabling unnecessary services also the system performance is increased.

Features:
Adjust the system to the SSD
Avoid write access
Increase performance
Optimize SSD Settings
View drive information
View S.M.A.R.T. data
Ready for Windows 10

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 10, Windows 8.1, Windows 7.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 2 مگابایت