دانلود Adobe Character Animator CC 2019 v2.0 – ادوبی کاراکتر انیمیتور

نرم افزار Adobe Character Animator CC ابزار بسیار دقیقی از جانب شرکت نرم افزاری ادوب می باشد که علاقه مندان به انیمیشن سازی، می توانند از آن برای خلق شخصیت های کارتونی استفاده کنند و از ابزارهای بسیار دقیق این شرکت استفاده کنند. این برنامه به طور اختصاصی روی بحث کاراکترها کار کرده است و بنابراین کاربران می توانند از انیمیشن های بیشتری در این زمینه استفاده کنند. امکان طراحی صورت شخصیت ها و دادن وسایل مختلف به دست آنها توسط برنامه امکان پذیر است و می توانید انیمینش های دوبعدی و سه بعدی را بهترین شکل طراحی کنید. این برنامه برای طراحی انیمیشن جهت استفاده از پخش زنده ها و پروژه های دانشجویی بسیار کاربرد دارد؛ یا اینکه حتی می توانید جهت فان از قابلیت های ساده ای نبرنامه نیز استفاده کنید.

دانلود Adobe Character Animator CC آمده است تا ابزارهای ساده خود را در اختیار افراد قرار دهد و خلاقیت در زمینه طراحی های کاراکترهای کارتونی را بسیار بیشتر کند. نرم افزار خودش الگوهای مختلفی دارد که می توانید از آنها الگو گرفته و کار خود را راه بیاندازید. شخصیت ها می توانند بسیار واقع گرایانه طراحی شوند و به شما کمک کنند تا روند طراحی را بنا به حالت ویزارد گونه نیز حتی به پیش ببرید.

کاور-Adobe-Character-Animator-CC-2018

توسط نرم افزار Adobe Character Animator CC می توانید بهترین چهره ها را طراحی کنید و حجم رسیدن به واقعیت آن را نیز در نظر داشته باشید. برای این منظور شما تمرکز خود را می توانید روی تمامی بخش ها حفظ کنید و در نهایت چشم ها و ابروها را نیز جهت داشتن حالت های عصبانیت و خوشحالی دیگر المان ها، در نظر داشته باشید.

ویژگی های کلیدی دانلود Adobe Character Animator CC 2019:

  • تمرکز عالی روی شخصیت های کارتونی
  • انیمیشن سازی پاها و سلاح ها و سر
  • انتخاب بهترین چهره از روبرو
  • پانل های Trigger جدید
  • پنل های کنترلی جدید
  • بهبود چشم ها و ابروها
  • انیمیشن های رخ به رخ
info

Make art that imitates life. Create a 2D character and make it come alive. Character Animator CC copies your facial movements so your characters act — and react — realistically.
Head-turning, jaw-dropping animations.
Create 2D animations for live broadcasts, student projects, and cartoons. Or just wow your friends on social media.

Features:
Start with a character.
Animations with legs — and arms and heads.
Put your best face forward.
It’s showtime.
New Triggers panel
New Controls panel
Eyebrow and eye improvement
Pose-to-pose animation

سیستم مورد نیاز

– Multicore Intel processor with 64-bit support

Microsoft® Windows® 7 with Service Pack 1 (64 bit), Windows 8.1 (64 bit), or Windows 10 (64 bit). Note that Windows 10 version 1507 is not supported

– 8 GB of RAM (16 GB or more recommended)

– 2 GB of available hard-disk space for installation; additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)

– 1280×1080 display (1920×1080 or larger recommended)

– Webcam (for face tracking)

– Microphone (for audio recording and lip sync)

– Headphones (to prevent recorded audio takes from being re-recorded in subsequent takes)

– Latest qualified graphics driver for your GPU, with at least OpenGL 3.2 support

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید دسترسی شما از اینترنت کاملا قطع است. سپس فایل Set-up.exe را اجرا کنید.

2) تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود بلاک کنید تا به اینترنت دسترسی نداشته باشند.

3) محتوای درون پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار خود کپی و جایگزین نمایید. فقط کافیست که آپدیت نکردن نرم افزار را رعایت کنید و دسترسی نرم افزار را به صورت کامل از اینترنت قطع نمایید تا کرک غیرفعال نشود.

نکته مهم! این نسخه بر روی ویندوز 10 ورژن v1507 و v1544 و v1607 قابل اجرا نیست. لطفا از ورژن های جدیدتر ویندوز 10 از ورژن v1703 به بالا استفاده نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه 64 بیتی با لینک مستقیم