نرم افزار طراحی کاراکترهای سه بعدی Autodesk MotionBuilder 2017

Autodesk MotionBuilder نام یکی از برترین نرم افزار های ساخت کاراکترهای سه بعدی می باشد که توسط کمپانی بزرگ Autodesk طراحی و ساخته شده است. نرم افزار Autodesk MotionBuilder توانایی انیمیشن سازی را ارتقا داده و کمک می کند تا انیمیشن های با کیفیتی ساخته شود.ضبظ ، ویرایش و پخش مجموعه شخصیت های انیمیشنی در یک محیط تعاملی و بهینه شده برای انیماتورها و کارگردانان بپردازید. شما به کمک این نرم افزار میتوانید طراحی های سه بعدی انجام دهید برای مثال به طراحی شخصیت ها و کاراکتر های سه بعدی بپردازید. کمپانی Autodesk در افزار MotionBuilder خود قدرت بالایی در پردازش تصاویر به صورت لحظه ای قرار داده است . این نرم افزار دارای موتور متحرک سازی سه بعدی و Real-Time می باشد که کمک زیادی در طراحی های شما خواهد داشت. همچنین این نرم افزار امکان برنامه نویسی به زبان های C++ و Python را نیز دارا می باشد.Autodesk-MotionBuilder-cover

http://dl5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/Autodesk-MotionBuilder-s.jpg?refresh=1 http://dl5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/Autodesk-MotionBuilder-s1.jpg?refresh=1 http://dl5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/Autodesk-MotionBuilder-s2.jpg?refresh=1

info

MotionBuilder® 3D character animation software for virtual production helps you to more efficiently manipulate and refine data with greater reliability. Capture, edit, and play back complex character animation in a highly responsive, interactive environment, and work with a display optimized for both animators and directors.

سیستم مورد نیاز

CPU: 64-bit Intel® or AMD® multi-core processor
Graphics Hardware: Refer to the Recommended Hardware wizard for a detailed list of recommended systems and graphics cards
RAM: 4 GB of RAM (8GB recommended)
Disk Space: 2GB of free disk space for install

راهنمای نصب

1- بعد از نصب نرم افزار آن را اجرا کرده و بر روی Acrivate کلیک کنید.( قبل از اینکه بر روی دکمه Activate کلیک کنید، اینترنت خود را قطع کنید و یا یا یک فایروال دسترسی نرم افزار به اینترنت را مسدود کنید و سپس بر روی دکمه Activate کلیک کنید.)
2- یکی از سریال نامبرهای زیر را به عنوای سریال نصب انتخاب نمایید (دقت داشته باشید که از کپی کردن سریال های نوشته شده زیر خود داری نمایید ! سریال ها را به طور دستی در نرم افزار وارد کرده و از کپی کردن خودداری نمایید):
۶۶۶-۶۹۶۹۶۹۶۹
۶۶۷-۹۸۹۸۹۸۹۸
۴۰۰-۴۵۴۵۴۵۴۵
۰۶۶-۶۶۶۶۶۶۶۶
 
3-  در قسمتی که از شما تقاضای Product Key می شود ، کد زیر را وارد نمایید (دقت داشته باشید که از کپی کردن سریال نوشته شده زیر خود داری نمایید ! سریال را به طور دستی در نرم افزار وارد کرده و از کپی کردن خودداری نمایید):
727I1

4- گزینه I have an activation code from Autodesk را انتخاب کنید.
5- در صفحه باز شده Request code داده شده را کپی کنید.
6- کیجن موجود در فایل xf-adsk2017 را اجرا کرده  و بر روی Patch کلیک کنید تا پیغام Successfully patched را ببینید.حال Request code را در قسمت Request کپی کرده و Generate را بزنید . ( برای اجرای Patch حتما  روی فایل کلیک راست کرده و Run as administrator را بزنید)
7- حال کد دریافتی از کیجن را در پنجره فعال سازی نرم افزار کپی نمایید.

توجه: روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دانلودها امیدوار است از این نرم افزار بی نظیر نهایت استفاده را ببرید.

اطلاعات فایل
لینک دانلود

دانلود با حجم 903 مگابایت

رمز فایل

www.downloadha.com

گلوری تون | فروشگاه رسمی دوبلاژ گلوری

برای خرید قانونی و دانلود آرشیو کامل آثار دوبله فارسی گلوری به آدرس ذیل مراجعه کنید:

www.GloryToon.com