نرم افزار طراحی کاراکترهای سه بعدی Autodesk MotionBuilder 2017

Autodesk MotionBuilder نام یکی از برترین نرم افزار های ساخت کاراکترهای سه بعدی می باشد که توسط کمپانی بزرگ Autodesk طراحی و ساخته شده است. نرم افزار Autodesk MotionBuilder توانایی انیمیشن سازی را ارتقا داده و کمک می کند تا انیمیشن های با کیفیتی ساخته شود.ضبظ ، ویرایش و پخش مجموعه شخصیت های انیمیشنی در یک محیط تعاملی و بهینه شده برای انیماتورها و کارگردانان بپردازید. شما به کمک این نرم افزار میتوانید طراحی های سه بعدی انجام دهید برای مثال به طراحی شخصیت ها و کاراکتر های سه بعدی بپردازید. کمپانی Autodesk در افزار MotionBuilder خود قدرت بالایی در پردازش تصاویر به صورت لحظه ای قرار داده است . این نرم افزار دارای موتور متحرک سازی سه بعدی و Real-Time می باشد که کمک زیادی در طراحی های شما خواهد داشت. همچنین این نرم افزار امکان برنامه نویسی به زبان های C++ و Python را نیز دارا می باشد.Autodesk-MotionBuilder-cover

http://dl5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/Autodesk-MotionBuilder-s.jpg?refresh=1 http://dl5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/Autodesk-MotionBuilder-s1.jpg?refresh=1 http://dl5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/Autodesk-MotionBuilder-s2.jpg?refresh=1

info

MotionBuilder® 3D character animation software for virtual production helps you to more efficiently manipulate and refine data with greater reliability. Capture, edit, and play back complex character animation in a highly responsive, interactive environment, and work with a display optimized for both animators and directors.

سیستم مورد نیاز

CPU: 64-bit Intel® or AMD® multi-core processor
Graphics Hardware: Refer to the Recommended Hardware wizard for a detailed list of recommended systems and graphics cards
RAM: 4 GB of RAM (8GB recommended)
Disk Space: 2GB of free disk space for install

راهنمای نصب

1- بعد از نصب نرم افزار آن را اجرا کرده و بر روی Acrivate کلیک کنید.( قبل از اینکه بر روی دکمه Activate کلیک کنید، اینترنت خود را قطع کنید و یا یا یک فایروال دسترسی نرم افزار به اینترنت را مسدود کنید و سپس بر روی دکمه Activate کلیک کنید.)
2- یکی از سریال نامبرهای زیر را به عنوای سریال نصب انتخاب نمایید (دقت داشته باشید که از کپی کردن سریال های نوشته شده زیر خود داری نمایید ! سریال ها را به طور دستی در نرم افزار وارد کرده و از کپی کردن خودداری نمایید):
۶۶۶-۶۹۶۹۶۹۶۹
۶۶۷-۹۸۹۸۹۸۹۸
۴۰۰-۴۵۴۵۴۵۴۵
۰۶۶-۶۶۶۶۶۶۶۶
 
3-  در قسمتی که از شما تقاضای Product Key می شود ، کد زیر را وارد نمایید (دقت داشته باشید که از کپی کردن سریال نوشته شده زیر خود داری نمایید ! سریال را به طور دستی در نرم افزار وارد کرده و از کپی کردن خودداری نمایید):
727I1

4- گزینه I have an activation code from Autodesk را انتخاب کنید.
5- در صفحه باز شده Request code داده شده را کپی کنید.
6- کیجن موجود در فایل xf-adsk2017 را اجرا کرده  و بر روی Patch کلیک کنید تا پیغام Successfully patched را ببینید.حال Request code را در قسمت Request کپی کرده و Generate را بزنید . ( برای اجرای Patch حتما  روی فایل کلیک راست کرده و Run as administrator را بزنید)
7- حال کد دریافتی از کیجن را در پنجره فعال سازی نرم افزار کپی نمایید.

توجه: روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دانلودها امیدوار است از این نرم افزار بی نظیر نهایت استفاده را ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 903 مگابایت