دانلود Altium Designer 18.1.2 Build 67 Beta – طراحی مدارهای الکترونیک

دانلود Altium Designer یا همان PROTEL DXP نرم افزار قدرتمندی است که برای پیاده سازی شماتیک، طراحی PCB و آنالیز مدار های آنالوگ و برخی مدار های دیجیتالی طراحی شده است. یکی از مزایای این نرم افزار دسته بندی مناسب کتابخانه ها به نحوی است که با صرف زمان کوتاهی قطعه مورد نظر را خواهید یافت. آنالیز مدار های آنالوگ در پروتل، توسط تحلیل گر پی اسپایس انجام می شود. محیط طراحی PCB در پروتل، به دلیل داشتن کتابخانه هایی کامل و بدون نقص معروف است و این امر سبب رفاه بیشتر کاربر در حین طراحی انواع PCB با این نرم افزار، خواهد شد. در این نسخه امکان شبیه سازی و کد نویسی برخی از FPGA ها نیز فراهم شده است که زمان طراحی و پیاده سازی را حداقل می کند. نسخه جدید این نرم افزار حرفه ای دارای تحولات و پیشرفت های زیادی بوده که کار شما را برای طراحی نسل های بعدی مدارات الکترونیک بسیار ساده کرده است.

پس از تجربه رکورد رشد کاربران در سال گذشته، Altium آخرین نسخه نرم افزار طراحی PCB را با Altium Designer 17 راه اندازی کرده است. این انتشار بیشتر تعهد Altium به طراحی پرشور را به طور قابل ملاحظه ای کاهش می دهد و زمان صرف شده برای انجام وظایف غیر مرتبط را کاهش می دهد. طراحان می توانند از چندین تکنولوژی پیشرفته جدید استفاده کنند تا تمرکز خود را بر طراحی واقعی متمرکز کنند نه کارهای معمولی که اغلب فرآیند طراحی را آزار می دهند.

دانلود Altium Designer به مهندسان اجازه می دهد تا با توجه به تغییرات تمرکز خود در طراحی طرح ها، از طریق ActiveRoute، آخرین پیشرفت در تکنولوژی مسیر یابی آشنا شوند. ActiveRoute طراحان را قادر می سازد تا به طور تعاملی در عرض چند دقیقه مسیر های خود را در سراسر هیئت مدیره راهنمایی کنند و به آن ها فرصت بیشتری برای تکمیل طرح های خود و راه حل های خلاقانه برای مسائلی که در طول توسعه بوجود می آیند ارائه دهد.

دانلود-Altium-Designer

Altium-Designer-اسکرین-شات  Altium-Designer-اسکرین-شات Altium-Designer-اسکرین-شات

info

After experiencing record user growth in the past year, Altium has launched the latest version of their leading PCB design software with Altium Designer 17. This release further embodies Altium’s commitment to passionate design by significantly reducing the time spent on non-design related tasks. Designers can leverage several advanced new technologies to center their focus on actual design rather than the mundane tasks that often plague the design process.

سیستم مورد نیاز

Recommended System Requirements
Windows 7, Windows 8 or Windows 10 (32-bit or 64-bit)
Intel® Core™ i5 processor or equivalent
8 GByte RAM
10 GByte hard disk space (Install + User Files)
NVIDIA® GeForce® GT 640 series or AMD® Radeon® HD 7770, 1024MB (or more) graphics card or better, supporting DirectX 9.0c and Shader model 3 (or later)
Dual monitors with at least 1680×1050 (widescreen) or 1600×1200 (4:3) screen resolution
USB2.0 port if connecting to 3D Mouse, a NanoBoard-NB2 or a NanoBoard-3000
3D mouse for 3D PCB design, such as the Space Navigator
DVD-Drive
Adobe® Reader® (8 or later)
Internet Connection
Up to date Web browser
Microsoft Excel (required for Bill of Materials templates)
Minimum System Requirements
Windows 7 32-bit
Intel® Core™ i3 processor or equivalent
4 GByte RAM
3.5 GByte hard disk space (Install + User Files)
Intel integrated graphics HD4000 or equivalent, supporting DirectX 9.0c and Shader model 3 (or later)
Main monitor 1280×1024 screen resolution at no greater than 100% DPI scaling
Strongly recommended: second monitor with minimum 1280×1024 resolution at 100% DPI scaling
USB2.0 port (if connecting to a Nanoboard-NB2 or NanoBoard-3000)
DVD-Drive
Adobe® Reader® (8 or later)
Internet Connection
Up to date Web browser
Microsoft Excel (required for Bill of Materials templates)

راهنمای نصب

1- فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

2- اقدام به نصب بازی بپردازید. (اگه از نسخه های قدیمی این نرم افزار قبلا استفاده میکنید آن را Unistall کنید.)

3- بعد از نصب ،فایل shfolder.dll را در محل نصب کپی نمایید سپس نرم افزار را اجرا کرده و بر روی گزینه Add standalone license file کلیک کنید سپس به فولدر AD18Unis Licenses\Licenses رفته و یکی از فایل ها را انتخاب کنید تا نرم افزار فعال شود.

اطلاعات فایل
لینک دانلود
رمز فایل

www.downloadha.com

گلوری تون | فروشگاه رسمی دوبلاژ گلوری

برای خرید قانونی و دانلود آرشیو کامل آثار دوبله فارسی گلوری به آدرس ذیل مراجعه کنید:

www.GloryToon.com