نرم افزار مدیریت گوشی Apowersoft Phone Manager PRO 2.8.9 (Build 10/26/2017)

نرم افزار مدیریت گوشی Apowersoft Phone Manager PRO نرم افزار قدرتمند در زمینه مدیریت گوشی های هوشمند می باشد. این نرم افزار دارای یک رابط کاربری بصری مدرن و زیباست که به شما اجازه می دهد که به آسانی تمامی فایل های موجود بر روی تلفن هوشمند خود را مرور کرده و مدیریت کنید. پس از اولین اتصال گوشی به نرم افزار می توانید بروی App ها ، مخاطبین ، پیامک ها ، قابلیت انتفال تصاویر ، ویدیو ، موزیک و حتی نصب بازی و App را برای شما به ارمغان می آورد.نرم افزار Apowersoft Phone Manager هر کسی قادر خواهد بود بدون مواجهه با کوچکترین مشکلی، از فایل های موجود بر روی گوشی موبایل خود بکاپ گیری کند و در صورت نیاز آن را رستور کند.

نرم افزار مدیریت گوشی Apowersoft Phone Manager PRO یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت تلفن همراه موجود در بازار در حال حاضر، کاملا سازگار با دو سیستم عامل اصلی گوشی های هوشمند – iOS و Android است.نرم افزار Apowersoft Phone Manager این اجازه  را به شما می دهد تا به راحتی بر روی کامپیوتر خود به مدیریت، انتقال، مشاهده، بازگرداندن، تهیه نسخه پشتیبان از تلفن همراه و یا پیام ها، مخاطبین، برنامه ها، بوک مارک ها، بلک لیست مربوط به تماس ها، تصاویر پس زمینه، آهنگ ها، فیلم ها و … را انحام دهید. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.Apowersoft-Phone-Manager

Apowersoft-Phone-Manager-اسکرین-شات  Apowersoft-Phone-Manager-اسکرین-شات  Apowersoft-Phone-Manager-اسکرین-شات

info

Apowersoft Phone Manager, one of the best mobile management software available on the market right now, is fully compatible with the two dominant smartphone operating systems – iOS and Android. It allows you to manage, transfer, view, restore, backup mobile or tablet files including messages, contacts, apps, bookmarks, call logs, wallpapers, songs, videos, etc easily on PC.

سیستم مورد نیاز

Windows XP  •  Windows Vista  •  Windows 7  •  Windows 8  •  Windows 8 64 bit  •  Windows 10  •  Windows 10 64 bit

راهنمای نصب

بعد از نصب ، محتوای پوشه Crack را در محل نصب کپی نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 50 مگابایت