دانلود ArKaos GrandVJ 2.4.0 – نرم افزار میکس ویدیو

دانلود ArKaos GrandVJ نرم افزاری جهت میکس و ادغام فایل های ویدیویی می باشد. VJ ها نرم افزار ArKaos GrandVJ را نرم افزاری قدرتمند با کنترل های بصری و همه کاره برای کار و یکپارچه سازی و ادغام فیلم ها می دانند. برعکس DJ ها که آهنگ ها رو میکس می کنند کسایی هم هستند که کارشان میکس ویدئو کلیپ می باشد که به آن ها VJ گفته می شود. همه ی ما دوست داریم ویدیو های خود را ویرایش کرده و آن ها را جذاب تر نماییم. اگر شما هم از این دسته افراد می باشید که دوست دارید فیلم ها و خاطرات خود را مانند یک ادیتور حرفه ای ویرایش کنید تیم دانلود ها دانلود ArKaos GrandVJ را به شما پیشنهاد می کند. این نرم افزار از ۸ لایه تشکیل شده و شامل افکت های گوناگونی می شود و شما را قادر می سازد تا بتوانید به راحتی برای خود و یا اشخاص دیگر ویدئو کلیپ تهیه کنید. این نرم افزار دارای رابط کاربری جدیدی می باشد که به کاربران امکان انجام عملیات های مختلف بر روی ویدیوی ها خود را می دهد. به کمک این نرم افزار بر روی تصاویر خود آهنگی قرار دهید و ویدیویی حرفه ای ایجاد کنید. نرم افزار ArKaos GrandVJ از فرمت های صوتی، تصویری و ویدیویی زیادی پشتیبانی می کند. از ابزار های موجود در نرم افزار استفاده کنید و ویدیو های جذابی خلق کنید.دانلود-Arkaos-GrandVJ

ArKaos-GrandVJ-اسکرین-شات  ArKaos-GrandVJ-اسکرین-شات  ArKaos-GrandVJ-اسکرین-شات

info

Here’s the all-new, improved GrandVJ 2 staging. GrandVJ 2 comes with a new interface, making it even more user friendly and straightforward, while integrating new functionalities in it. Manipulate, trigger and mix video clips with sound, animated text strings or live cameras in much the same way as mixing music to create a spectacular audiovisual show. GrandVJ can mix up to 8 layers with a vast library of video effects, transitions and sound driven visual generators.

سیستم مورد نیاز

– OS: Windows™ XP, Vista, 7, 8 or 10.
– Processor: Intel™ Core 2 Duo 1.83Ghz.
– RAM: 4GB.
– Media Component: QuickTime™ 7.x (and up), DirectX™ 9 Ext. (and up).

راهنمای نصب

بعد از نصب ، یک بار نرم افزار را اجرا کرده و آن را ببندید سپس محتوای پوشه Crack را در محل نصب کپی نمایید و نرم افزار را در فایروال قرار دهید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 377 مگابایت

دانلود نسخه پرتابل با حجم 249 مگابایت