نرم افزار ویرایشگر حرفه ای فرمت های صوتی Audacity 2.2.0 RC1

نرم افزار ویرایشگر حرفه ای فرمت های صوتی Audacity یک نرم افزار رایگان و منبع باز می باشد که به منظور ضبط و ویرایش صدا به کار می رود. از جمله قابلیت های آن، ویرایش از طریق COPY، CUT و PASTE اصوات، IMPORT و EXPORT کردن فایل های WAV، AIFF، MP3، OGG و … ، میکس کردن چند TRACK، تعداد بسیار زیادی افکت های دیجیتالی و پلاگین، حذف نویز، پشتیلنی ازحالت های MULTI-CHANNEL و امکانات فراوان دیگری که این نرم افزار را تبدیل به رقیبی برای نرم افزار های تجاری هم ردیف خود کرده است. نرم افزار ویرایشگر حرفه ای فرمت های صوتی Audacity همراه با مجموعه ای از پلاگین ها و افکت ها ارائه شده است . این نرم افزار می تواند در ضبط ، پخش صوتی، تجزیه و تحلیل آهنگ و تجزیه و تحلیل طیف کمک کند.

نرم افزار ویرایشگر حرفه ای فرمت های صوتی Audacity می تواند چندین کانال را همزمان با نرخ نمونه بالا از میکروفون، دستگاه های USB یا فایر وایر ضبط کند. عملیات ویرایش صدا ساده می تواند از طریق برش، کپی، چسباندن و حذف ویژگی ها انجام شود، در حالیکه می توان از کلیپ های چندگانه برای مخلوط کردن استفاده کرد، در حالی که عملکرد “Draw” امکان تغییر نقاط نمونه های مختلف را فراهم می کند. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.Audacity

Audacity-اسکرین-شات  Audacity-اسکرین-شات

info

Audacity is an open source, cross-platform audio editor and recorder that aims to process the most popular audio formats, podcasts included. Audacity will not disappoint if you need a piece of software that can record live, convert tapes or cut and mix sounds.

سیستم مورد نیاز

OS : Windows 98, ME ,Windows 2000, XP ,Windows Vista ,Windows 7 or 8 or 10
RAM: 512
processor speed : 1 GHz

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 19 مگابایت

دانلود نسخه پرتابل با حجم 12 مگابایت