دانلود Symantec Endpoint Protection 14.2.4811.1100 – بسته امنیتی سیمنتک

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3رای)
Loading...

دانلود Symantec Endpoint Protection سریعترین و پرقدرترین نرم افزار در زمینه تامین امنیت نهایی سیستم می باشد که توسط مهندسانی حرفه ای به صورت کاملا هوشمند طراحی شده است. این نرم افزار با قابلیت منحصر به فرد خود به نام state-of-the-art از سیستم های شما، چه به صورت مجازی و چه به صورت فیزیکی، به طور کامل در برابر انواع حمله ها محافظت می کند. این نرم افزار با استفاده از انتگرال گیری های درونی خود و به صورت کاملا خودکار به محافظت از سیستم شما در برابر حمله های خطرناک کرده و هیچگونه وقفه ای در کار شما و سرعت کامپیوترتان ایجاد نخواهد کرد.

دانلود Symantec Endpoint Protection با ارائه ویژگی های مختلف عملکرد سیستم شما را بهبود بخشیده و موجب سرعت بخشیدن به عملکرد آن می شود. جدید ترین و بهترین عوامل و الگوریتم های پیشرفته به منظور رسیدن به بهترین کارایی توسط این برنامه استفاده شده و از ۱۲ روش مختلف ویروس یابی تیز استفاده می شود. این برنامه در برابر جدید ترین ویروس های دنیا از خود مقاومت نشان داده و با موثرترین روش ها از سیستم شما محافظت می کند. شما می توانید هم اکنون این نرم افزار را که تیم دانلود ها برای شما آماده کرده است را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از ادامه مطلب از وب سایت دانلود ها دانلود نمایید.

دانلود-Endpoint-Protectio

مطالب مرتبط

Symantec-Endpoint-Protection-اسکرین-شات Symantec-Endpoint-Protection-اسکرین-شات

info

Symantec Endpoint Protection – Proactively detect and block today’s most advanced threats with an endpoint protection solution that goes beyond antivirus. Unrivaled Security – Stop advanced threats with intelligent security!

سیستم مورد نیاز

Processor
32-bit processor: 1-GHz Intel Pentium III or equivalent minimum (Intel Pentium 4 or equivalent recommended)
64-bit processor: 2-GHz Pentium 4 with x86-64 support or equivalent minimum
Note: Intel Itanium IA-64 processors are not supported.
Physical RAM
2 GB RAM available minimum; 4 GB RAM or more available recommended.
Note: Your SEPM server may require additional RAM depending on the RAM requirements of other applications that are already installed.
 Hard drive
Small Business Edition: 16 GB available minimum; 100 GB available recommended.
Enterprise version: 16 GB available minimum (100 GB recommended) for the management server; 40 GB available minimum (200 GB recommended) for the management server and a locally installed database.
 Display
1024 x 768

راهنمای نصب

1) اگر نسخه های دیگر این نرم افزار بر روی سیستم شما می باشد آنرا حذف کرده و نسخه جدید را نصب کنید.

2) در هنگام نصب حالت Custom Mode و سپس Client Mode را انتخاب کنید.

3) در این حالت، به صورت کامل برای استفاده ی کامپیوترهای شخصی و Workstation قابل اجرا خواهد بود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com